Vienas galingiausių telefonų rinkoje „Poco F2 Pro” kainuoja vos €342: geriausias pasiūlymas šiuo metu?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-30
Vienas galingiausių telefonų rinkoje „Poco F2 Pro” kainuoja vos €342: geriausias pasiūlymas šiuo metu?
0 Pasidalinimai
2947 Peržiūros

Banggood

Prieš keletą mėnesių pristatytas „POCO F2 Pro” po beveik dvejų metų pertraukos grįžo sudrebinti rinkos ir vėl pasiglemžti geriausią kainos/kokybės santykį turinčio telefono titulą. Oficiali naujojo telefono kaina Europoje turėtų prasideda nuo 450 eurų, tačiau Kinijoje identiška išmaniojo versija kainuoja kur kas pigiau. Taigi, savo skaitytojams norėtume pasiūlyti pasinaudoti ypatinga proga ir „POCO F2 Pro” įsigyti už kur kas mažesnę kainą, nei oficiali.

Paspaudę šią nuorodą, pasirinkę „HK” sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG9F2P, violetinės spalvos 6GB/128GB „POCO F2 Pro” galite nusipirkti vos už 342,44 euro. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varnelę nuo „Shipping Insurance” - ši paslauga visiškai nereikalinga.

Daugiau apie „POCO F2 Pro”

„Xiaomi”, kitaip nei „POCO F1” atveju, šiemet nusprendė neišradinėti dviračio ir „POCO F2 Pro” donoru parinko jau kurį laiką pardavinėjamą „Redmi K30 Pro”. Tiesa, tai – geras dalykas, kadangi telefonas tapo kur kas solidesnis.

Visų pirma, „POCO F2 Pro” išaugo plastikinius pirmtako rūbus ir apsivilko prabangesnį metalo ir stiklo drabužį. Ekranas taip pat žengė didelį žingsnį į priekį – senstelėjusią IPS matricą pakeitė 6,67 colio įstrižainės OLED ekranas, galintis pasigirti net 500000:1 siekiančiu kontrasto lygiu ir net 1200 nitų šviesumu. Be to, buvo atsikratyta išpjovos – tai pavyko padaryti pasitelkus „Xiaomi Mi 9T Pro” panaudotą iš viršutinės briaunos pakylantį priekinės kameros mechanizmą.

 

Deja, „Xiaomi” nepavyko įdiegti šiuo metu madingo 90Hz ar didesnio ekrano atsinaujinimo dažnio. Kompanija jau po „Redmi K30 Pro” debiuto teisinosi negalinti sau leisti tokios prabangos, parduodant modelį už tokią patrauklią kainą. Tiesa, paguosti turėtų 180Hz lietimų registrvimo dažnis, kuris pasitarnaus žaidimuose ir minimaliai padidins slankiojimo sklandumą.

Viduje, kaip ir galima tikėtis, randame viską, kas šiuo metu geriausia. Galingiausias „Snapdragon 865” procesorius ir „Adreno 650” grafikos plokštė, kurios tvarkyklės (angl. drivers) pirmąkart istorijoje bus atnaujinimos – tai turėtų užtikrinti dar geresnį telefono ilgaamžiškumą ir spartų veikimą net po kelerių naudojimo metų. Kalbant apie ateitį, „POCO F2 Pro” palaiko ir 5G ryšį, tad galėsite būti vienais pirmųjų, kurie jį išbandys Lietuvoje (diegimas numatomas kitąmet).

Patobulinimų sulaukė ir vidinė atmintis. Nuo šiol standartiškai siūlomi nebe 64GB, o 128GB. Taip pat pagerinta atmintinė sparta – seną UFS 2.1 standartą pakeitė naujausias UFS 3.1. Tai padės programėles atsidaryti dar sparčiau ir džiaugtis dar sklandesniu veikimu. Deja, šiemet atsisakyta MicroSD kortelės lizdo.

Galinėje dalyje atsidūrė ir visiškai naujas 4 kamerų komplektas. Jį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin plataus kampo, 5MP priartinimo/makro ir 2MP gylio sensoriai. Priekinė kamera, montuojama iškylančiame mechanizme, pasižymi 20MP raiška.

Išvermingą veikimą užtikrins didelė 4700mAh baterija, palaikanti 33W greitą laidinį įkrovimą.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą, pasirinkę „HK” sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG9F2P, violetinės spalvos 6GB/128GB „POCO F2 Pro” galite nusipirkti vos už 342,44 euro. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varnelę nuo „Shipping Insurance” - ši paslauga visiškai nereikalinga.

Na, o jei norite šiek tiek prabangesnio „Xiaomi” telefono, privalote paskubėti ir įsigyti visus flagmano atributus turintį „Xiaomi Mi 10” už vos 469 eurus (plačiau skaitykite čia). Abu pasiūlymai amžinai nesitęs, tad pernelyg ilgai nesvarstykite.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Dar vienas išmanusis telefonas su „išpjova“ – „Oukitel U18“ pasirodys mėnesio pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Alcatel“ Las Vegase pristatė net tris išmaniųjų telefonų serijas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga