„Xiaomi Mi 10” flagmanas šiuo metu kainuoja vos 469 eurus: paskubėkite ir sutaupykite šimtus eurų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-29
„Xiaomi Mi 10” flagmanas šiuo metu kainuoja vos 469 eurus: paskubėkite ir sutaupykite šimtus eurų
0 Pasidalinimai
3589 Peržiūros

Banggood

Kinijos kompanija „Xiaomi“ prieš keletą mėnesių oficialiai Europai pristatė naujuosius „Xiaomi Mi 10“ serijos flagmanus. Europiečiai šių išmaniųjų telefonų turėjo laukti daugiau nei mėnesį, o kai pagaliau sulaukė – liko kiek nustebę. Gamintojo prašoma kaina, lyginant su pirmtakais, išaugo maždaug trečdaliu, kas supykdė net ir ištikimiausius „Xiaomi” fanus.

Oficialiai skelbiama kaina Europoje už standartinį „Xiaomi Mi 10“ modelį – 799 eurų. Ši suma pas prekybinkus jau spėjo pakristi, tačiau vis tiek sukasi apie 600. O ką manote jeigu šį visas pagrindines metų inovacijas turintį flagmaną pavyktų įsigyti už mažiau nei 500 eurų?

Šiuo metu paspaudę šią nuorodą, pasirinkę „HK” sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG9M10, tarptautinei rinkai skirtą „Xiaomi Mi 10 5G” su 8GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties galite įsigyti vos už 469,79 euro. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varneles nuo „Broken Screen Service” ir „Shipping Insurance” - šios paslaugos visiškai nereikalingos.

Daugiau apie „Xiaomi Mi 10”

Pristatydama „Xiaomi Mi 10”, bendrovė pagaliau įžengė į flagmanų dizaino lygą, pasiūlydama praktiškai visus atributus - nuo lenkto stiklo, skylutės formos išpjovos iki didžiulio tvarkingo kameros modulio nugarėlėje. Kompanija  aip pat sumažino ekrano apatinę rėmelį iki 3,32 mm, taip pasiūlydama dar geresnį ekrano ir korpuso santykį. Korpuso storis yra 9 mm, tačiau jame sutalpintas didžiulis 4780 mAh akumuliatorius, palaikantis 30W laidinį, 30W belaidį ir 5W atvirkštinį (leidžia krauti ausines ar netgi kitus telefonus) belaidį įkrovimą.

Išmanusis telefonas pasižymi 6,67 colių įstrižainės AMOLED tipo ekranu su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Didžiausias pasiekiamas ryškumas siekia 1200 nitų, o kontrastas – net 5 000 000: 1. Nesunku pastebėti ir dailų asmenukių kameros apskritimą kairiajame ekrano kampe, kur įmontuota 20 MP kamera.

 

Įspūdingos specifikacijos byloja, jog „Xiaomi Mi 10“ – grynakraujis flagmanas, prilygstantis net ir 1000 eurų ir daugiau kainuojantiems modeliams. Šiame telefone naudojamas galingiausias „Qualcomm Snapdragon 865“ procesorius, o kartu su juo – 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Beje, visų tipų atmintinės yra pažangiausios rinkoje, siūlančios maksimalų duomenų įrašmo bei nuskaitymo greitį, kas garantuos puikią veikimo spartą.

Telefonas palaiko visus Lietuvos operatorių 4G dažnius, naujausią „Wi-Fi 6“, kurio pralaidumas yra 9,6 Gbps, taip pat ateities SA, NSA 5G ryšio technologijas. Dėl šių specifikacijų „Mi 10“ „AnTuTu“ teste gali surinkti daugiau nei 585000 taškų. Kalbant apie aušinimą, šis modelis aprūpintas skysčių aušinimo su keliais grafito sluoksniais ir dirbtinio intelekto pagalba, kad būtų galima optimaliai kontroliuoti temperatūrą ir nenusideginti rankų žaidžiant vaizdo žaidimus ar atliekant kitas intensyvias užduotis

Tikriausiai daugumai svarbiausia dalis – kameros. Niekam jau ne paslaptis, jog naujieji „Xiaomi“ flagmanai išsiskiria 108 MP raiškos pagrindine kamera. Greta jos rasime ir dar tris papildomas kameras. Pirmoji jų pasižymi 13 MP raiškos plataus kampo, antroji – 2 MP gylio sensoriumi, o trečioji – taip pat 2 MP raiškos makro jutikliu. „Mi 10“ taip pat  palaiko 8K vaizdo įrašymą, turi OIS ir EIS vaizdo stabilizavimą, yra AI scenos atpažinimo funkcija, naktinis fotografavimo režimas ir įvairūs filmavimo režimai. Taip pat nuotraukos gali būti užfiksuojamos HEIF, o ne JPEG formatu, o tai, kaip skelbia „Xiaomi“, sutaupys iki 50% vidinės atminties vietos.

Pasvėrus viską, galime atsakingai pareikšti, jog siūlome bene geriausią pasiūlymą išmaniųjų telefonų rinkoje. Sunkiai surasite telefoną už geresnę kainą, kuris pasiūlytų „Snapdragon 865”, didžiulę bateriją su visais įmanomais įkrovimo būdais, 90Hz kokybišką ekraną ir „Xiaomi” kokybę. Jei vis dar nesate u-užtikintas dėl „Xiaomi Mi 10”, siūlome perskaityti mūsų straipsnį, kodėl šis išmanusis išties vertas savo kainos (jį rasite paspaudę čia). Beje, šiuo pasiūlymu pasinaudojome ir mes - mūsiškis „Xiaomi Mi 10” jau keliauja į Lietuvą.

Kaip jau minėjome, šiuo metu paspaudę šią nuorodą, pasirinkę „HK” sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG9M10, „Xiaomi Mi 10” su 8GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties galite įsigyti vos už 469,79 euro. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varneles nuo „Broken Screen Service” ir „Shipping Insurance” - šios paslaugos visiškai nereikalingos.

Pernelyg nedelskite, nes pasiūlymas toks geras, jog egzempliorių kiekis prekybininko sandėlyje mažėja tiesiog akyse.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga