„Xidu“ išparduoda nešiojamus kompiuterius – 300 eurų už kompiuterį su 2K raiška ir besisukančiu ekranu

Paskelbė:   Redakcija | 2019-08-10
0 Pasidalinimai
11 Peržiūros

Pigus ir geras – tai du žodžiai, kurie kartu vartojami labai retai. Vis dėlto išimtį būtų galima taikyti Kinijos kompanijai „Xidu“, kurie gamina nešiojamus kompiuterius ir planšetes. Gamintojas jau ne kartą anksčiau pristatė pakankamai pigius, tačiau tuo pačiu ir galingus, kompiuterius.

Dabar naująjį „Xidu PhilBook Pro“ galite įsigyti vos už 300,93 euro, įskaitant siuntimą į Lietuvą ir pasinaudojus gamintojo suteikiamas kuponais. Norint nusipirkti šį nešiojamą kompiuterį už šią sumą – reikia nepamiršti pasiimti 9,07 euro kupono, kurį rasime iškart po įrenginio kaina. Trumpai pažvelkime į pagrindines šio „Xidu“ produkto savybes.

„PhilBook Pro“ pasižymi įspūdingu 2K raiškos ekranu, kurio dydis siekia 11,6 colio. Nors pats ekranas yra pakankamai nedidelis, tačiau jo raiška – itin aukšta. Tokios raiškos ekrano pakaks net ir tiems, kurie užsiima grafikos ar panašiais darbais. Žinoma, ekranas nėra vienintelė aukštos klasės savybė šiame kompiuteryje.

Būtina paminėti metalinį nešiojamo kompiuterio korpusą, kuris pagamintas iš aliuminio lydinio ir sveria vos kiek daugiau nei 1,2 kilogramo. Šios savybės atskleidžia ir tai, jog „Xidu PhilBook Pro“ yra nesunkiai transportuojamas ir puikiai tiks daug keliaujantiems, tačiau nenorintiems su savimi neštis sunkaus ir didelio kompiuterio.

Grįžkime dar kartelį prie ekrano. „PhilBook Pro“ pasižymi ir 360 laipsnių besisukančiu ekranu. Ekraną su korpusu jungiantys vyriai pasižymi dvigubo sukimosi momento technologiją, o tai užtikrins ne tik didelį lankstumą, tačiau ir ilgaamžiškumą bei patvarumą. Dar trumpai pažvelkime ir į pagrindines šio įrenginio specifikacijas.

„Xidu PhilBook Pro“ veikia su „Intel J3355“ keturių branduolių procesoriumi bei turi 6 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 128 GB SSD talpyklą. Gamintojas kompiuterį parduoda su jau įdiegta „Windows 10“ operacinės sistemos versija.

Kaip jau minėjome, dabar šį nešiojamą kompiuterį galima įsigyti tik už 300,93 euro, o norint gauti tokią kainą reikia nepamiršti pasiimti 9,07 euro nuolaidos kupono. Šį kuponą rasite produkto puslapyje, kiek žemiau po kaina. Taip pat, Jums automatiškai bus pritaikyta 13,60 euro pardavėjo suteikiama nuolaida.


Parašyti komentarą