Android skirta „Chrome” naršyklė sulauks bene laukiamiausios funkcijos: sužinokite ją

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-21
Android skirta „Chrome” naršyklė sulauks bene laukiamiausios funkcijos: sužinokite ją
0 Pasidalinimai
2591 Peržiūros

„Google Chrome” šiuo metu pagal nutylėjimą gamykliškai diegiama praktiškai į visus naujus Android telefonus, kas padėjo jai pasiglemžti populiariausios naršyklės titulą šioje platformoje. Deja, tai nereiškia, kad ji yra ideali - „Chrome” neturi daugybės naudingų funkcijų, kuriuos siūlo mažiau žinomi jos konkurentai. Laimė, situacija keičiasi ir „Chrome” atkeliauja lauktas patobulinimas - kur kas geresnė atsisiuntimų tvarkyklė.

Jau daugelį metų „Chrome” vartotojai galėjo rinktis, kuriame aplanke išsaugoti atsisiuntimus, juos sustabdyti ir matyti atsisiuntimo progresą. Visgi to tikrai nepakanka ir tai suprato pati „Google” - „Techdows” naujausioje tik testavimui skirtoje „Chrome Canary 86”, skirtoje Android, aptiko galimybę, pavadinimu „Enable download later” (įgalinti atsisiuntimą vėliau).

Tai reiškia, jog ateityje prieš atsisiunčiant failą „Chrome” paprašys jūsų pasirinkti, kada tai norite padaryti - „Dabar”, „Kai prisijungsite prie Wi-Fi”, „Išrinkti datą ir laiką” ir „Dagiau neberodyti”. Pirmieji pasirinkimai padės sutaupyti mobilųjų duomenų ir nepamiršti, ką norėjote atsisųsti, o pasirinkus paskutinę opciją, langas daugiau nebus rodomas ir atsisiuntimai pagal nutylėjimą bus vykdomi, kaip ir anksčiau - iš karto.

Kol kas ši funkcija normaliai neveikia ir vis dar yra tobulinama. Dėl šios priežasties neaišku, kada ji pasieks visus Android telefonų savininkus, tačiau beveik neabejojama, kad tai įvyks - tai labiau laiko klausimas.


Parašyti komentarą