„Google“ paslapčių neturi: aišku kaip atrodys naujasis „Pixel 4a“ telefonas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-03
„Google“ paslapčių neturi: aišku kaip atrodys naujasis „Pixel 4a“ telefonas
0 Pasidalinimai
234 Peržiūros

Internete kone kasdien pradėjo plisti naujausia informacija apie „Google“ planuojamą išleisti „Pixel 4a“ išmanųjį telefoną. Nuolat pasirodanti informacija rodo, kad iki šio įrenginio pristatymo liko vos kelios dienos ar savaitės. Dabar galima pažvelgti ir į tai kaip šis telefonas turėtų atrodyti.

Visų pirma, kaip skelbia „Pigtou“, naujasis išmanusis pasižymės 5,83 colių įstrižainės OLED ekranu, o kairiajame jo kampe – nedidelis kameros iškirpimas. Pranešama, kad telefono matmenys turėtų būti 144,18 x 69,46 x 8,2 mm. Tiesa, toje vietoje kur bus kamerų iškilimas – korpuso storis gali siekti ir 9,13 mm.

Kaip galime matyti iš nuotraukų, „Google“ neketina panaudoti ekrane įmontuoto pirštų antspaudų jutiklio, todėl jis bus įmontuotas nugarėlėje. Čia taip pat rasime ir vieną kamerą su LED blykste. Dešinėje išmaniojo briaunoje – įjungimo bei garso reguliavimo mygtukai. Įdomu ir tai, jog „Pixel 4a“ galimai turės ir ausinių lizdą, kuris turėtų būti įmontuotas viršutinėje telefono dalyje.

Naujasis „Google Pixel 4a“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi bei 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Įrenginio veikimą turėtų palaikyti 3080 mAh talpos baterija su 15W greituoju įkrovimu.

Remiantis naujausia informacija, „Google Pixel 4a“ prekyboje gali pasirodyti jau gegužės 22 dieną. Tokios naujienos pasklido iš Vokietijos, remiantis vietinio operatoriaus duomenimis. Negana to, teigiama, jog naujasis „Google“ išmanusis turėtų kainuoti 399 eurų. Įdomu ir tai, kad kaina yra kiek žemesnė nei „iPhone SE“ įrenginio, kuris Lietuvoje kainuoja maždaug 500 eurų.

Pranešama, kad tokia informacija buvo aptikta vidiniuose „Vodafone“ kompanijos dokumentuose. Žinoma, tai nereiškia, jog išmanusis išties pasirodys prekyboje būtent gegužės 22 dieną. „Google“ iki šiol nėra pristatę šio išmaniojo telefono, todėl net nėra aišku kokiomis savybėmis jis pasižymės. Tiesa, internete pasklidusi informacija leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie šį modelį, tačiau iki šiol „Google“ nėra patvirtinusi jokių specifikacijų.

https://www.youtube.com/watch?v=8eFz_MvlR3s

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga