„Google” pigųjį „Pixel 4a” telefoną pristatys jau po poros dienų: dėmesys bus skiriamas kamerai ir baterijai

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-31
„Google” pigųjį „Pixel 4a” telefoną pristatys jau po poros dienų: dėmesys bus skiriamas kamerai ir baterijai
0 Pasidalinimai
604 Peržiūros

„Google Pixel 4a”, pigusis paieškos milžinės flagmanų variantas, turėjo būti pristatytas dar gegužę vykusioje „Google I/O” konferencijoje. Visgi kompanija išsigando koronaviruso protrūkio JAV ir pristatymą atidėjo. Žinoma, tai sukėlė tikrą chaosą, nes netgi pačios „Google” internetinėje parduotuvėje per klaidą buvo pasirodžiusios „Pixel 4a” nuotraukos, o praktiškai visos išmaniojo specifikacijos jau buvo tapusios vieša paslaptimi. Laimė, visai šiai betvarkei pagaliau atėjo galas - „Google” patvirtino „Pixel 4a” debiuto datą.

Viskas prasidėjo nuo to, jog prieš kelias dienas pasklido gandas, kad rugpjūčio 3 dieną bendrovė organizuoja telefono pristatymą. Netikėtai, šią informaciją netrukus patvirtino ir pati „Google”, tiesa, turbūt bene keisčiausiu įmanomu būdu.

Apsilankius „Google Store” internetiniame puslapyje, jus pasitiks dėlionė, paremta „Lorem Ipsum” - garsiu vietos žymėjimo tinklalapių aprašytoju. Jei teisinga išspręsite galvosūkį, jums bus parodyta rugpjūčio 3 dienos data ir užrašas - „The Google Just What You've Been Waiting For Phone" - angliškai skambantis labai keistai ir neaiškiai. Visgi tai dera su bendra galvosūkių tema.

Žemiau esančiame tekste, pamėgdžiojant lotynų kalbą, kalbama apie kamerą ir ilgai laikančią bateriją, kas iš tikrųjų yra ganėtinai netikėta „Pixel” linijoje.

Tai kam gi tas cirkas ir kodėl „Google” negali pristatymo anonsuoti žmoniškai? Greičiausiai kompanija sy šiuo neaiškumo šydu bando išlaikyti nors dalelę netikėtumo, kurio ir taip jau likę mažai, kai internete jau kurį laiką sklando „Pixel 4a” nuotraukos ir parametrai.

Na, o jei norite jau dabar sužinoti visą pagrindinę informaciją apie „Pixel 4a”, įskaitant ir numatomas kainas, spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga