„HP” ruošiasi grįžimui į išmaniųjų rinką su trenksmu: kuria sulenkiamą telefoną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-14
„HP” ruošiasi grįžimui į išmaniųjų rinką su trenksmu: kuria sulenkiamą telefoną
0 Pasidalinimai
235 Peržiūros

Turbūt sunku būtų nesutikti, kad sulenkiami išmanieji telefonai šiuo metu yra pats madingiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis šios industrijos produktas. Taigi, nenuostabu, jog į šį traukinį įšokti bando ne viena bendrovė. Rinkoje jau kurį laiką siūlomi „Samsung”, „Motorola” ir „Huawei” lankstūnai, apie tai aktyviai kalba ir „Xiaomi”, o, remiantis naujausiomis žiniomis, prie jų netrukus gali prisijungti ir nešiojamų kompiuterių gamintojas „HP”.

Remiantis LetsGoDigital  pranešimu, amerikiečių prekės ženklas ketina išleisti sulenkiamą telefoną, pasižymintį geldelės formos dizainu, panašiu į mūsų apžvelgto „Samsung Galaxy Z Flip” (apžvalgą skaitykite čia).

Iš esmės, tokia žinia labai nenustebintų, kadangi kone kiekvienas didesnis išmaniųjų telefonų gamintojas savo laboratorijose eksperimentuoja su lanksčių ekranų technologijomis, tačiau „HP” pastaraisiais metais gamino tik nešiojamus kompiuterius, planšetes ir spausdintuvus, o paskutinis kompanijos išmanusis telefonas buvo pristatytas dar gūdžiais 2016 metais. „HP Elite X3”  buvo diegiama „Windows Phone” operacinė sistema, o pagrindinis pranašumas buvo lengvas prijungimas prie išorinių monitorių ir klaviatūrų, vartotojui suteikiant galimybę telefonu naudotis tarsi nešiojamu kompiuteriu. Kitaip tariant, šiek tiek keista, jog amerikiečių milžinė vėl neria atgal į telefonų rinką.

Apie tokius ketinimus sužinojome po to, kai „HP” užpildė patento prašymą Pasauliniame intelektinės nuosavybės biure, kuris buvo patvirtintas praėjusį mėnesį. Jame aprašomas išmanusis telefonas su vertikaliai sulenkiamu ekranu ir pridėtas keletas tai iliustruojančių 3D paveikslėlių.

Įdomu tai, jog patentas aprašo ne tik dizainą, bet ir sulenkimo technologiją, detalizuojant vyrių mechanizmą ir ypatingą viršutinį OLED ekrano sluoksnį.

Deja, patentas dar toli gražu nereiškia, jog toks prietaisas iš tiesų pasieks rinką. Tai veikiau įrodymas, kad „HP” svarsto apie tokio tipo įrenginio gamybos galimybę.


Parašyti komentarą