„Huawei P40 Pro” bus ilgaamžis: patvarumo testas išlaikytas su pliusu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-15
„Huawei P40 Pro” bus ilgaamžis: patvarumo testas išlaikytas su pliusu
0 Pasidalinimai
1127 Peržiūros

„Huawei P40 Pro”, vienas iš kompanijos flagmanų, neseniai pateko į JerryRigEverything „YouTube” kanalo kūrėjo rankas. Zack yra žinomas dėl savo unikalių patvarumo testų ir turi didelį autoritetą technologijų bendruomenėje.

„P40 Pro”, kaip ir kiekvienas šiuolaikinis išmanusis, yra gaminamas iš aliuminio ir stiklo. Deja, bendrovė neatskleidžia, kokio gamintojo apsauginį stiklą pasirinko, tačiau jis pradėjo braižytis, naudojant 6 kietumo lygio raižiklį, o gilesni grioveliai pasirodė tik panaudojus 7 kietumo lygio pagaliuką - standartinis rezultatas.

Deja, laikant išmaniojo ekraną greta ugnies, jame liko dėmė, kuri nepranyko net ir po kiek laiko. Toks scenarijus dažniausiai pasitaiko su „BOE” gamintojo OLED ekranais, nors „Samsung” AMOLED matricose po kiek laiko karščio sukelta dėmė išnyksta. Tai galėjo būti viena priežasčių, kodėl „Samsung” neseniai nusprendė nenaudoti „BOE” ekranų kitąmet pasirodysiančioje „Galaxy S21” serijoje. Analogiškai pasielgė ir „Apple”, tačiau spėjama, kad jei „BOE” išspręs kokybės problemas, jos matricos galės būti montuojamos į vėliau pagamintus „iPhone 12”.

Kalbant apie lenkimo testą, „Huawei P40 Pro” nepavedė - korpusas nebuvo pažeistas nepaisant to, kad metalinio rėmo viduryje įmontuotos plastikinės antenų linijos. 

Apibendrinant „Huawei P40 Pro” JerryRigEverything testą išlaikė gerai, kas leidžia teigti, jog šis modelis bus ilgaamžis.

„P40 Pro” versiją su 8GB RAM ir 256GB vidinės atminties Lietuvoje galima įsigyti maždaug už 900 eurų. Taip pat neseniai dalijomės naujiena, jog naujuose „Huawei” išmaniuosiuose, įskaitant ir „P40 Pro”, jau veikia „Smart-ID” ir „Google” paslaugos (plačiau skaitykite čia).

„Huawei P40 Pro” apžvalgą rasite čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€