„Huawei” vadovas prisipažino savo šeimai perkantis kito gamintojo telefonus: spėkite, kokio?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-05-25
„Huawei” vadovas prisipažino savo šeimai perkantis kito gamintojo telefonus: spėkite, kokio?
0 Pasidalinimai
287 Peržiūros

Kol JAV skelbia karą „Huawei”, kompanijos vadovas pats netyčia parėmė vienus didžiausių konkurentų. Duodamas interviu Kinijos valstybinei televizijai, Ren Zhengfei antradienį patvirtino esantis „Apple” fanas.

„iPhone” turi gerą ekosistemą ir kai su šeima esu užsienyje, jiems perku „iPhone”, taigi, negalima taip siaurai galvoti, kad meilė „Huawei” reiškia vien tik „Huawei” telefonų mylėjimą” - būtent taip, pasak „The South China Morning Post” sakė Ren.

Šaltinis teigia, kad Ren taip norėjo nuraminti atsakomąjį judėjimą prieš „Apple”, įgaunantį pagreitį dėl „Huawei” patekimo į JAV juodąjį sąrašą.

Kad ir kaip bebūtų keista, tai nėra pirmas kartas, kai girdime apie „Huawei” dinastijos meilę „Apple” produktams - kovą Kanadoje sučiupta Meng Wanzhou (Ren dukra ir „Huawei” finansų direktorė) su savimi nešėsi daugybę „Apple” produktų: „iPhone 7 Plus”,  „MacBook Air” ir „iPad Pro”.

Tiesa, kai kurie „Huawei” darbuotojai praeityje buvo nubausti dėl „Apple” produktų naudojimo - buvo pažeminti pareigose ir privalėjo sumokėti 700 JAV dolerių siekiančia sumą, kai „Twitter” socialinio tinklo „Huawei” paskyra pasveikino visus su Naujaisiais metais, naudodamiesi „iPhone” telefonu („Twitter” žymi, kokiu prietaisu buvo paskelbtas kiekvienas pranešimas)

Sunku pasakyti, ar „Huawei” vadovas iš tikrųjų yra toks didelis „Apple” gerbėjas, ar tiesiog norėjo sušvelninti JAV ir jo kompanijos priešpriešą, bet jo žodžiai yra mažių mažiausiai neįprasti. Galbūt tokia pozicija iš tikrųjų padės derybose su amerikiečiais?


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ Barselonoje ketina pristatyti tris naujausius savo flagmanus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„LG“ pristatė pirmąjį savo biudžetinį išmanųjį - „LG Tribute Dynasty“ Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi“ savo naujausią flagmaną pristatys „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga