Ilgai laukti „Xiaomi“ telefonai pasirodys jau netrukus: aiškėja „Mi 10T“ serijos savybės ir kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-12
Ilgai laukti „Xiaomi“ telefonai pasirodys jau netrukus: aiškėja „Mi 10T“ serijos savybės ir kaina
0 Pasidalinimai
2442 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ praėjusiais metais išleido „Mi 9T“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie Europoje sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tai buvo bene pati sėkmingiausia šio gamintojo telefonų serija pernai, o šiemet jau kuris laikas sklinda kalbos ir apie „Mi 10T“ serijos įrenginius.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, turėtų būti pristatyti du šios serijos telefonai – tai „Xiaomi Mi 10T“ ir „Xiaomi Mi 10T Pro“, kurie neabejotinai bus pristatyti ir Europoje. Ispaniškoji „Amazon“ versija visai neseniai atskleidė ir šių naujienų kainas, kurios bus žemesnės nei galima buvo tikėtis.

Remiantis „Amazon“ pasirodžiusia informacija, „Xiaomi Mi 10T“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, o pagrindinė šio modelio kamera turės 64 MP raiškos vaizdo jutiklį. Šis išmanusis turėtų kainuoti maždaug 550 eurų.

Aiškėja ir tai, jog „Mi 10T Pro“ iš esmės turės tokias pačias pagrindines specifikacijas, o didžiausias skirtumas – 108 MP kamera nugarėlėje bei kiek daugiau atminties. 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties modelis turėtų būti parduodamas už 640 eurų, o dvigubai daugiau vidinės talpos turintis variantas kainuos 25-35 eurais daugiau.

Pranešama, kad abu šie išmanieji telefonai turės pirštų antspaudų jutiklis, kurie įmontuoti šoninėje briaunoje, o tai patvirtina ir anksčiau pasirodžiusios „Mi 10T Pro“ modelio nuotraukos. Remiantis gandais, abu modeliai turėtų naudoti LCD ekranus su 144 Hz atsinaujinimo dažniu. Įdomu tai, jog anksčiau buvo tikimasi išvysti „Pro“ modelį veikiantį su „Snapdragon 865+“ procesoriumi, tačiau panašu, jog „Xiaomi“ ketina panaudoti senesnį lustą abiejuose „Mi 10T“ serijos įrenginiuose.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo