Jau netrukus „Xiaomi“ pristatys telefoną su besivartančiu kamerų moduliu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-06-20
Jau netrukus „Xiaomi“ pristatys telefoną su besivartančiu kamerų moduliu
0 Pasidalinimai
293 Peržiūros

Banggood

Praeitais metais „Xiaomi” sukirto rankomis su „Meitu” (Azijoje populiarių asmenukių kameros aplikacijų kūrėju) - „Xiaomi” gamins telefonus su „Meitu” prekiniu ženklu ir mainais galės naudoti „Meitu” technologijas ir domenų pavadinimus. Neseniai nutekėjęs plakatas atskleidė pirmuosius bendro įmonių darbo vaisių.

Plakatas demonstruoja „Meitu” pavadinimu paženklintą telefoną su besilankstančiomis kameromis - mechanizmas kone identiškas neseniai pristatytam „ASUS Zenfone 6/ASUS 6z”. Kitaip nei ką tik paminėtame telefone, kamerų modulis čia atrodo kur kas didesnis (kadangi šiuo atveju turime 3, o ne 2 kameras), jų išdėstymas labai primena „Huawei Mate 20 Pro”.

Nors nėra jokių duomenų apie kamerų specifikacijas, spėjame, jog viena jų tikrai bus 48 megapikselių, kadangi toks sensorius buvo montuojamas kone visuose šių metų „Xiaomi” flagmanuose. Kadangi šios 3 kameros dėl savo į priekinę dalį atsiverčiančio mechanizmo atstos asmenukių kamerą, galime tikėtis, jog tai bus naujas „DxoMark” asmenukių čempionas.

Dizainas turėtų pasižymėti rožiniu atspalviu su madingais perėjimais, lenktais šonais ir rožiniais mygtukais. Tokios spalvos ir dizainas sufleruoja, į kokį rinkos segmentą taikosi „Xiaomi” - asmenukes mėgstančias fotografuoti merginas. Tą patvirtina ir kinų kalba parašytas tekstas, kuriame yra žodžiai „Mažoji fėja”.

Nėra jokių duomenų, kada naujasis telefonas turėtų pasirodyti rinkoje, bet asmenukių mėgėjai turėtų įsidėmėti šį „Meitu” pavadinimu paženklintą įrenginį.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo