Kiek atsparus yra naujasis „Gorilla Glass”? Patikrintas „Samsung Galaxy Note20 Ultra” tvirtumas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-18
Kiek atsparus yra naujasis „Gorilla Glass”? Patikrintas „Samsung Galaxy Note20 Ultra” tvirtumas
0 Pasidalinimai
1409 Peržiūros

Rugpjūčio pradžioje debiutavęs „Samsung Galaxy Note20 Ultra” galbūt ir nepristatė industriją drebinančių techninių sprendimų, tačiau pirmasis rinkoje pasiūlė vartotojų ilgai lauktą naujos kartos „Gorilla Glass Victus” įbrėžimams atsparų stiklą (apie jį plačiau skaitykite čia). Taigi, telefonui pagaliau atsiradus prekyboje, jo tvirtumą praktinėmis sąlygomis nusprendė išbandyti „JerryRigEverything” kanalo autorius.

Pirmiausia buvo patikrintas ekrano atsparumas įbrėžimams, naudojant skirtingo kietumo mineralų rėžtukus. Deja, tokios įspūdingos pažangos, kokią žadėjo „Gorilla Glass” kūrėjai „Corning”, nebuvo pastebėta, kadangi stiklas susibraižė kaip ir jo pirmtakai - nestipriai šešto lygio pagaliuku ir gilesniais grioveliais pasirinkus septinto lygio rėžtuką. 

Įdomiu atradimu tapo faktas, kad išmaniojo AMOLED ekranas neatlaikė liepsnos testo - aukštos temperatūros paveiktoje vietoje liko dėmelė, kuri neatsistatė. Ankstesni „Samsung” flagmanai tokios problemos nepatirdavo. Viskas greičiausiai dėl „Note20 Ultra” panaudotos LTPO technologijos.

Kitas testo dalis „Note20 Ultra” atlaikė tiesiog puikiai, korpusas nesulinko net paveikus jį stipria jėga. Vaizdo įraše taip pat buvo sulaužytas „S-Pen”, kas suteikė galimybę geriau apžiūrėti jo vidų. Jame dėmesį patraukė nedidelis ličio titanato energijos kaupiklis ir nedidelė ritė, skirta belaidžiam jo įkrovimui.

Visą testą galite pasižiūrėti žemiau:

 


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress