Kiti metai žada daugiau sulenkiamų telefonų: „Samsung“ ketina parduoti gerokai daugiau tokių įrenginių nei šiemet

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-07
0 Pasidalinimai
16 Peržiūros

Jau nuo praėjusių metų netilo kalbos apie sulenkiamus išmaniuosius telefonus, o šiemet jie pagaliau pasirodė ir prekyboje. Deja, tačiau viso šio proceso pavadinti sėkmingu nepavyks. Du didžiausi išmaniųjų telefonų gamintojai, „Huawei“ ir „Samsung“, turėjo daugybę problemų su šių įrenginių pristatymu.

„Huawei“ sulenkiamas telefonas buvo planuojamas pristatyti gerokai anksčiau, tačiau jo pasirodymas iki šios dienos nėra pakankamai aiškus. Tuo tarpu „Samsung“ akivaizdžiai paskubėjo, o tai nulėmė „Galaxy Fold“ pardavimų atidėjimą. Nors šis flagmanas turėjo pasiekti pirkėjus nuo balandžio 26 dienos, tačiau dėl gausybės problemų jo prekyba prasidėjo tik spalio 18 dieną.

Pirminis „Samsung“ planas buvo parduoti maždaug 1 mln. naujųjų „Galaxy Fold“ sulenkiamų telefonų, tačiau dabar šis skaičius sumažėjo perpus ir siekia 500 tūkst. vienetų. Tai ganėtinai drastiškas tikslų mažinimas, o tai nulemia ne tik aukšta jo kaina, tačiau ir ribotas prieinamumas. Vis dėlto kompanija neslepia ambicijų kitiems metams.

„Samsung“ kompanijos vadovas DJ Koh visai neseniai pareiškė, jog vartotojai turėtų tikėtis gerokai didesnio kiekio sulenkiamų išmaniųjų telefonų jau kitais metais. Nors pastarasis neatskleidė daugiau detalių, tačiau tai galimai sufleruoja gamintojo planus kitąmet pristatyti ir daugiau panašių įrenginių, o tuo pačiu ir pratęsti „Samsung Galaxy Fold“ seriją.

Sulenkiami išmanieji telefonai yra visiška naujovė rinkoje ir iš esmės kiekvienas tokio įrenginio pristatymas yra tarsi didžiulė naujiena. „Samsung“ pasirinko vieno tipo sulenkiamus ekranus, „Huawei“ pasiūlė visiškai priešingą sprendimą, o kai kurie kiti gamintojai taip pat turi savo alternatyvų. O ką manote Jūs apie tokio tipo telefonus? Ar svarstytumėte įsigyti sulenkiamą įrenginį ateityje ir jeigu taip, tai kokio tipo sulenkiamo ekrano norėtumėte?


Parašyti komentarą