Kvapą gniaužiantis pigumas: pristatytos mažiau nei €10 kainuojančios „Redmi AirDots 2” ausinės

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-20
Kvapą gniaužiantis pigumas: pristatytos mažiau nei €10 kainuojančios „Redmi AirDots 2” ausinės
0 Pasidalinimai
1193 Peržiūros

Banggood

Praėjusių metų kovą „Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” pristatė visiškai belaides „Redmi AirDots” ausines, kurios Kinijoje kainavo vos 12 eurų. Taigi nenuostabu, kad jo buvo perkamos kaip karštos bandelės - gamintojui per keletą mėnesių pavyko parduoti net 3 milijonus vienetų. Šių metų balandį bendrovė ausinukus truputį atnaujino pagerinusi jų ryšį su telefonu (produktas vadinosi „Redmi AirDots S”), o vakar buvo pristatyta visiškai nauja jų karta - „Redmi AirDots 2”.

Ausinės šįkart aprūpintos 7,2mm skersmens garsiakalbiais, kurie garantuoja geresnius žemuosius dažnius ir geriau atkuria subtilius aukštus tonus. Taip pat pagerinta pokalbių kokybė - nuo šiol kalbant su pašnekovu pašalinamas aplinkos triukšmas, todėl susikalbėti taps paprasčiau.

Svarbiausias atnaujinimas, lyginant su pirmos kartos „Redmi AirDots” - visiškai nauja Bluetooth 5.0 mikroschema, pakeitusi jau senstelėjusią Bluetooth 4.2. Tai lems, jog garsas ausinėse netrūkinės, bus geresnės kokybės ir bus galima klausytis muzikos toliau nutolus nuo telefono.

Visos kitos specifikacijos praktiškai identiškos „Redmi AirDots S”. Kiekvienas iš ausinukų sveria vos 4,1g ir pakuotėje atkeliauja su skirtingo ydžio guminėmis pagalvėlemis - tai padės užtikrinti geresnį dėvėjimo komfortą. Kalbant apie bateriją, ausinės vienu įkrovimu gali groti 4h, o dėkle esančios baterijos pakaks dar 8h.

Vis dėlto įdomiausia dalis yra kaina - „Xiaomi” valdomoje „Youpin” minios finansavimo  platformoje „Redmi AirDots 2” parduodami netgi pigiau nei jų pirmtakai - vos už 79 juanius (9,87 euro). Greičiausiai sunku tikėtis, kad tokios sumos bus prašoma ir tarptaunėje rinkoje, tačiau bent jau galime būti tikri, kad kaina, lyginant su ankstesnės kartos modeliu, nekils, o už ją bus siūloma geresnis produktas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ pardavė virš milijono išmaniojo telefono „Redmi 5A“ kopijų Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei“ žada pristatyti dar vieną išmanųjį su neįprastu ekranu Autorius: Admin
Naujiena
„Meizu 15 Plus“ vizualizacijos atskleidžia neįprastą dizainą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Neįtikėtinas „Vivo Xplay 7“ – priekinė dalis padengta ekranu, daugybė atminties ir galios Autorius: Admin
Naujiena
Diena prieš pristatymą nutekėjo „Redmi Note 5“ ir „Redmi Note 5 Pro“ specifikacijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga