„Lenovo Legion“ turės įspūdingą savybę, tokio spartaus įkrovimo neturi niekas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-14
„Lenovo Legion“ turės įspūdingą savybę, tokio spartaus įkrovimo neturi niekas
0 Pasidalinimai
140 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o pirmosios kalbos pasirodė dar vasario mėnesį. Ir nors anksčiau apie naująjį „Lenovo Legion“ informacijos buvo labai nedaug, tačiau dabar šiek tiek naujienų pateikė ir pats gamintojas.

Kinijos rinkai skirtame socialiniame tinkle „Weibo“, kompanijos atstovai išplatino naują reklaminį plakatą, kuris atskleidžia įspūdingas įkrovimo galimybes. Skelbiama, kad „Lenovo Legion“ palaikys net 90W greitąjį įkrovimą. Jeigu taip išties įvyks, tuomet šis žaidimams skirtas telefonas išsiskirs pačiu greičiausiu įkrovimu rinkoje, o šiuo metu šis titulas priklauso „Oppo“ ir „Xiaomi Black Shark 3“, kurie siūlo 65W greitąjį įkrovimą.

Įdomu ir tai, jog apie tokį greitą įkrovimą pasirodė ne vienas, o net du reklaminiai plakatai. Tiesa, jeigu pirmasis įrašas buvo paskelbtas „Lenovo“ atstovų, tai antrasis pasirodė iš nežinomo šaltinio. Kaip bebūtų, panašu, kad gamintojas išties turi rimtų planų su savo naujuoju flagmanu. Kiek anksčiau buvo pasirodę ir daugiau informacijos apie šį aparatą.

Pasak keleto pranešimų Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, naujasis „Lenovo“ flagmanas pasieks daugiau nei 600000 taškų „AnTuTu“ teste. Tai būtų naujas galios karalius lenkiantis „iPhone 11 Pro Max“ surenkantį virš 462000 ir net dabar pirmą vietą užimantį „ROG Phone 2“ su 507051 taškais. „Lenovo“ atskleidė, kad naujame įrenginyje naudos naujausią „Snapdragon 865“ procesorių su 5G modemu.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro

Aliexpress