Ne, ši kompanija nemirė: ruošia pigų telefoną su „Snapdragon 888” ir kitomis fantastiškomis specifikacijomis

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-01-25
Ne, ši kompanija nemirė: ruošia pigų telefoną su „Snapdragon 888” ir kitomis fantastiškomis specifikacijomis
0 Pasidalinimai
520 Peržiūros

Kažkada turėjusi ambicijų išmaniųjų telefonų rinkoje nurungti „Xiaomi”, Kinijos bendrovė „Meizu” pastaruoju metu dingo iš žiniasklaidos akiratį - iš kompanijos neišgirdome praktiškai nieko nuo gegužės, kai buvo pristatyta „Meizu 17” flagmanų šeima. Tačiau, panašu, jog tai tikrai nereiškia gamintojo mirties. Kinijos elektroninės prekybos platformos „Pinduoduo” kataloge pasirodė paslaptingi „Meizu 18” pėdsakai.

Paveikslėlyje matomas išmanusis uždengtas raudona užsklanda, o prie jo puikuojasi įspūdinga 9999 juanių (1269 eurų kaina). Akivaizdu, jog tiek telefonas nekainuos, tiesiog Kinijoje įprasta prie neišleistų produktų prirašyti kelis kartus didesnę sumą, taip pažymint, kad jo nėra prekyboje. Visgi toks katalogo įrašas leidžia spėti, jog naujoji „Meizu” flagmanų serija, kurią greičiausiai sudarys „Meizu 18” ir „Meizu 18 Pro”, pasirodys jau visai netrukus.

Nutekintos „Meizu 18 Pro” specifikacijos

Apie „Meizu 18 Pro” gandai kaupiasi jau kurį laiką. Anot jų, išmaniajame bus sumontuotas išskirtinės kokybės „Samsung E4” AMOLED, ekranas, kuris palaikys 120Hz atsinaujinimo dažnį. Deja, gamintojas greičiausiai dar nebus spėjęs ištobulinti po ekranu diegiamų asmenukių kamerų, todėl išvysime skylutės formos išpjovą.

Aukščiau aprašytame Kinijos prekybininko katalogo įraše taip pat matomas „Snapdragon 888” užrašas, tad „Meizu” flagmanas galės lygiomis jėgomis kautis su „Xiaomi”, „Samsung”, „OnePlus” aukščiausios klasės telefonais. Taip taip reiškia, kad įrenginys palaikys 5G ryšį. Telefono nugarėlėje atsidurs keturios kameros, kurių viena, kaip dabar madinga, turės periskopinę optiką ir vaizdą be kokybės praradimo galės didinti 5 kartus. Taip pat „Meizu 18 Pro” turėtų būti aprūpintas net 100W galios greituoju laidiniu ir 40 arba 55W belaidžiu įkrovimu.

Turbūt kyla klausimas, kiek šis galiūnas kainuos. Tiesą sakant, ganduose minima suma nėra tokia jau maža - Kinijos rinkoje turėtų siekti maždaug 600 eurų, tai yra brangiau negu jau debiutavęs „Xiaomi Mi 11”. Kita vertus, turint omenyje lojalią „Meizu” klientų bazę ir įvairius originalius dizaino bei techninius sprendimus, tokia kaina yra visai protinga, o konkurentų iš Vakarų atžvilgiu - netgi maža.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga