Neregėtas pigumas - elektrinis papirtukas tik už 137 eurus su nemokamu pristatymu iš Vokietijos

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-08-08
0 Pasidalinimai
23 Peržiūros

Kai pasirodė pirmieji elektriniai paspirtukai, dauguma žmonių juos laikė tik dar viena vaikų laisvalaikio priemone ir netikėjo, kad jie gali tapti rimta transporto priemone. Vis dėlto „Xiaomi M365” paspirtukų sėkmė bei įvairių firmų siūlomos jų nuomos paslaugos po truputį įtikino pirkėjus jų reikalingumu mieste.

Nors apie 300 eurų besisukanti tokių produktų kaina neatrodė aukšta, turint galvoje, jog toks daiktas kai kuriais atvejais gali pakeisti automobilį, šiuo metu elektrinių paspirtukų kaina taip nukrito, kad jais pasivažinėti likusią vasaros dalį gali kone kiekvienas. Dėka dabar vykstančios akcijos „E9 8inch” elektrinį paspirtuką galite įsigyti vos už 136,99 euro. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti šią nuorodą. Į kainą taip pat įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad nereikės jaudintis dėl jokių papildomų mokesčių.

Daugiau informacijos apie „E9 8inch” paspirtuką

Nors šio paspirtuko kaina kur kas mažesnė nei konkurentų, visiškai nepanašu, kad gamintojas būtų paaukojęs kokybę kainos labui.

„E9 8inch” pasižymi akį traukiančiu dizainu, bet kartu yra ir labai tvirtas. Paspirtuko gamybai naudojamas atsparus aliuminio lydinys leis važiuoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis be baimės sulaužyti ar deformuoti šią dviratę transporto priemonę. Tiesa, aliuminis turi ir kitą privalumą - lengvumą. „E9 8inch” sveria vos 7,9kg ir todėl labai ženkliai lenkia net 12,5kg svorio konkurentą iš „Xiaomi”. Dėl to šį pigų paspirtuką be vargo transportuosite automobiliu, autobusu ar reikalui esant užsinešite į aukštai įsikūrusį biurą ar butą.

Atsparumas nesibaigia aliuminio lydiniu - „E9 8inch” pagamintas taip, kad jokie laidai nebūtų pasiekiami iš išorės, todėl nereikės jaudintis dėl užklupusio lietaus. Kaip ir analogiški produktai, maksimalus leidžiamas paspirtukininko svoris yra 100kg, kas yra kur kas daugiau nei sveria vidutinis lietuvis. Važiavimpo komfortą užtikrina tylus variklis, neslystantis pedalas, reguliuojmas vairo aukštis bei smūgiams atspari spyruoklė. Pėdoms skirta aikštelė padengta specialia neslystančia ir lengvai valoma danga. Kalbant apie ratus, kaip galima spėti iš produkto pavadinimo, naudojamos 8 colio pradūrimui atsparios padangos su neslystančiu protektoriumi, garantuojančiu galimybę važiuoti net ir šlapiu asfaltu.

„E9 8inch” labai lengvai paruošiamas kelionei - vairas atlenkiamas itin greitai, o nuvykus į tikslą iki 86 * 32 * 13.5cm matmenų susilankstantis paspirtukas leis jį lengvai transportuoti.

Visgi svarbiausia išsiaiškinti su važiavimu tiesiogiai susijusią informaciją. „E9 8inch” vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 8km, bet tikslus atstumas priklauso ir nuo važiavimo greičio. Beje, jis siekia 12km/h, kas neskamba kaip daug, bet daugumai yra daugiau nei pakankama. Tylus elektros variklis pasižymi 150W galia, o baterija - 2600mAh.

Taigi, kaip jau supratote, „E9 8inch” yra tiesiog idealiai subalansuotas miesto žmogui. Lengvas ir tvirtas korpusas bei 8km siekiantis kelionės atstumas yra tai, ko visiškai pakanka daugeliui mūsų. Vis dėlto geriausia dalis tai, jog 136,99 euro siekianti kaina leidžia paspirtuką pirkti per daug nesvarsčius ir vietoje vieno brangaus paspirtuko įsigyti 2 - sau ir antrajai pusei arba po vieną dviem nuolat dėl daiktų besipešantiems vaikams.

Pasikartosime, jog dėka dabar vykstančios akcijos „E9 8inch” elektrinį paspirtuką galite įsigyti vos už 136,99 euro. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti šią nuorodą. Į kainą taip pat įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad nereikės jaudintis dėl jokių papildomų mokesčių. Kadangi akcijoje dalyvaujančių produktų kiekis ribotas, o ir pati akcija tęsis tik dar keletą valandų, rekomenduojame per daug nedelsti.


Parašyti komentarą