„Samsung“ pristatys galingiausius „Galaxy“ prietaisus: tai bus įspūdingi nešiojami kompiuteriai

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-04-20
„Samsung“ pristatys galingiausius „Galaxy“ prietaisus: tai bus įspūdingi nešiojami kompiuteriai
0 Pasidalinimai
236 Peržiūros

Didžiausia Pietų Korėjos technologijų kompanija „Samsung“ jau ruošiasi balandžio 28-ąją įvyksiančiam „Galaxy Unpacked“ renginiui. Ateinančios savaitės renginį gamintoja reklamuoja skelbdama, kad „pristatys galingiausią „Galaxy“ serijos prietaisą“. Nors tiesiogiai neatskleidžiama, koks tai bus įrenginys, jau kurį laiką sklando gandai apie nešiojamųjų kompiuterių seriją - „Galaxy Book Go“, „Galaxy Book Pro“ ir „Galaxy Book Pro 360“. Likus kiek daugiau nei savaitei iki oficialaus debiuto, jau pasirodė įrangos palaikymo puslapis skirtas silpniausiam įrenginiui iš trijulės - „Galaxy Book Go“.

„Samsung“ paskelbė palaikymo puslapius, skirtus šio įrenginio Jungtinės Karalystės bei Airijos regiono versijai, tačiau tai nėra pirmas kartas kuomet girdime apie naująjį kompiuterį. Minėtame puslapyje nurodomas prietaiso modelio numeris - NP345XLAA-EXP. Jau anksčiau šis kodas buvo minėtas „WiFi Alliance“ sertifikacijoje bei „FCC“ (federalinė komunikacijų komisija) įrašuose.

Kaip ir galima tikėtis, kol kas prietaiso palaikymo puslapiai neatskleidžia jokios įdomios informacijos apie būsimą įrenginį, tad akivaizdu, kad jis vis dar ruošiamas pristatymui ir prekybos pradžiai. Kadangi pati „Samsung“ nėra atskleidusi, ką pristatys balandžio 28-ąją, apart to, kad tai bus galingiausi kada nors sukurti „Galaxy“ įrenginiai, belieka spekuliuoti, jog tikriausiai debiutuos „Galaxy Book Pro“ bei „Galaxy Book Pro 360“.

Na o tikint, kad bus pristatyti šie du nešiojami kompiuteriai, atrodo logiška, kad technologijų milžinė kartu užsimintų ir apie seniai laukiamą „Galaxy Book Go“. Palaikymo puslapių paviešinimas neabejotinai padidino to tikimybę.

Deja, kol kas nebuvo paskelbta jokios informacijos apie kompiuterių specifikaciją, tačiau apie „Galaxy Book Go“ jau sklando nemažai gandų. Manoma, kad įrenginys veiks „Qualcomm Snapdragon 7CX“ ir „8CX“ lustų pagrindu, turės 8GB operatyvinės atminties ir 256GB talpos saugyklą. Keturiolikos colių įstrižainės ekrane galėsime gėrėtis naujausia „Windows 10“ operacinės sistemos versija.

Produktų debiutui artėjant galime išgirsti ir daugiau aktualios informacijos apie juos, įskaitant potencialų kainos segmentą bei kur juos bus galima įsigyti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo