„OnePlus 9“ gali pasirodyti anksčiau nei įprasta ir tam yra dvi priežastys

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-23
„OnePlus 9“ gali pasirodyti anksčiau nei įprasta ir tam yra dvi priežastys
0 Pasidalinimai
775 Peržiūros

Vos tik prasidėjus koronaviruso pandemijai – pasaulyje kilo nemaža sumaištis, o jos neišvengė ir išmaniųjų telefonų gamintojai. Daugybė pristatymo buvo nukelta arba visai atšaukta, tačiau su laiku kompanijos prisitaikė prie esamos situacijos ir dabar viskas grįžo į kiek kitokią kasdienybę. Pastaruoju metu vis dažniau kalbama ir apie pasikeitusias rutinas.

Internete jau kuris laikas kalbama, kad Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ savo naujuosius „Galaxy S21“ serijos flagmanus gali pristatyti bent mėnesiu anksčiau nei įprasta. Panašu, kad analogišką sprendimą gali priimti ir „OnePlus“. Įprastai kinai savo flagmanus pristato gegužės ar birželio mėnesiais, tačiau kitąmet pristatymas gali būti paankstintas iki kovo.

Įdomu tai, jog šiemet „OnePlus 8“ išmanieji telefonai buvo pristatyti balandžio viduryje, o tai gali reikšti, kad „OnePlus 9“ serijos produktus mes galime išvysti ir dar anksčiau nei kovas, galbūt vasarį. Daugeliui tikriausiai gali kilti klausimų kodėl gamintojai staiga nusprendė pakeisti savo tradicijas ir taip skubina naujų išmaniųjų telefonų pristatymą. Tam priežasčių gali būti ne viena.

Visų pirma, neabejotinai didžiausią įtaką tam turi „Huawei“ situacija, kuri siunčia ganėtinai didelį signalą konkurentams. Viena didžiausių Kinijos kompanijų yra sukaustyta JAV pritaikytų sankcijų, kas iš esmės labai stipriai apriboja jų galimybes ne tik parduoti savo produktus, tačiau ir juos gaminti. Nenuostabu, kad kitos bendrovės nusitaikė į „Huawei“ užimamą rinkos dalį. Nauji produktai gali sustiprinti galimybes persivilioti pastarojo gamintojo gerbėjus. Tiesa, „OnePlus“ atvejų gali būti ir kitų priežasčių, kurios verčia kompanijos vadovus sukti galvas.

Nuo pat „OnePlus 8T“ išmaniojo telefono pristatymo, netyla kalbos, kad šis įrenginys gali nesulaukti didelio pirkėjų dėmesio. „OnePlus“ su šiuo atnaujinimu nepasiūlė nieko tokio, dėl ko daugelis kompanijos gerbėjų suskubtų atsinaujinti savo turimus įrenginius. Būtent tai gali priversti kinus greičiausiai išleisti naujus flagmanus tam, jog neprarastų potencialių pirkėjų dėmesio. Kaip bebūtų, šiuo metu tai yra tik spekuliacijos.

Dar šį mėnesį „OnePlus“ turėtų pristatyti du naujus išmaniuosius – tai „OnePlus N10“ ir „OnePlus N100“. Vienas iš šių modelių bus skirtas JAV rinkai ir turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 690“ procesoriumi, o antrasis – pigesnis modelis su „Snapdragon 460“. Šiuo metu informacijos apie „OnePlus 9“ nėra, tačiau tikėtina, kad kitąmet pasirodantis flagmanas naudos „Snapdragon 875“ lustą, įrenginio ekranas turės 120 Hz atsinaujinimo dažnį, o bateriją bus galima įkrauti bent 65W įkrovikliu.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga