„OnePlus”, ar jums ne gėda? „OnePlus 9 Pro” atrodo praktiškai identiškai „Samsung Galaxy S20 FE”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-22
„OnePlus”, ar jums ne gėda? „OnePlus 9 Pro” atrodo praktiškai identiškai „Samsung Galaxy S20 FE”
0 Pasidalinimai
3046 Peržiūros

Sparčiai artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, išmaniųjų telefonų bendrovės jau įpusėjo ar beveik baigė savo naujųjų flagmanų kūrimą, todėl kasdien mus pasiekia vis daugiau žinių apie vieną ar kitą kitų metų pirmoje pusėje debiutuosiantį modelį. Šįkart internete pasklido „OnePlus 9 Pro” brėžiniai, kurie tiesiog akiplėšiškai primena prieš porą mėnesių debiutavusį ir mūsų apžvelgtą „Samsung Galaxy S20 FE” (jo apžvalgą rasite čia).

Patikimo šaltinio „OnLeaks” paviešintos nuotraukos rodo, jog „OnePlus 9 Pro”, kaip ir „OnePlus 8 Pro”, pasižymės lenktu 6,7 colio įstrižainės ekranu, kurio kairiajame viršutiniame kampe bus skylutės fornos asmenukių kameros išpjova.

Tačiau čia skirtumai su „Galaxy S20 FE” ir pasibaigia. Kamerų modulis „OnePlus 9 Pro” bus patrauktas iš centrinės dalies į šoną ir bus nebe siauros objektyvų juostos, o indukcinės kaitlentės formos. Įdomu tai, kad dvi iš keturių kamerų netgi išsikiš iš objektyvų bloko, o kitos dvi - ne. Toks sprendimas labai keistas, turint omenyje, kad pati kaitlentė jau yra nemenkai iškilusi iš korpuso.

Tiek brėžiniuose matoma mėlyna spalva, tiek nugarėlė, apart to, kad ji stiklinė, o ne plastikinė, yra praktiškai identiška pigesniajam „Samsung” flagmanui, kas rodo, jog „OnePlus” būtent ir bandys patraukti į „Galaxy S20 FE” besidairančių vartotojų dėmesį. Kitaip tariant, kompanija sieks pasiūlyti panašiai atrodantį, bet geresnes specifikacijas siūlantį ir panašiai kainuojantį telefoną.

Kol kas informacijos nutekintojas nepateikė jokių detalesnių telefono specifikacijų, tačiau patvirtino, jog išmaniajame bus diegiamas kitų metų galingiausias „Snapdragon 875” procesorius ir Android 11 operacinė sistema. „OnePlus 9” serijos debiutas numatomas 2021 metų kovą.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga