„iCloud“ puslapis atskleidžia „iPhone 12“ detales: telefonai turės mažesnes išpjovas

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-10-13
„iCloud“ puslapis atskleidžia „iPhone 12“ detales: telefonai turės mažesnes išpjovas
0 Pasidalinimai
175 Peržiūros

Kol mes visi laukiame šį vakarą „iPhone 12“ pristatymo, atrodo, kad „Apple“ iš anksto ruošiasi šiandienos renginiui. Bendrovė dabar įkėlė naujas mažas piktogramas, skirtas „iPhone 12“ iliustruoti „iCloud“ svetainėje, ir nors tai nėra didelės raiškos vaizdai, galime pastebėti keletą skirtumų tarp naujų piktogramų ir tų, kurios naudojamos ankstesniems „iPhone“ modeliams iliustruoti.

 Pirmą kartą vaizdus pastebėjo ir pasidalino „Twitter“  tinkle vartotojas @AppleSWUpdates, o „9to5Mac“ sugebėjo gauti geresnį šių išteklių turinį. Pagal „Twitter“ įrašą, kurį galime patvirtinti, „Apple“ šiandien į savo serverį įtraukė keturias naujas „iPhone“ piktogramas - tai rodo, kad šiandien bendrovė iš tikrųjų pristatys keturis naujus „iPhone“. Verta paminėti, kad šios piktogramos nėra detalios, nes jos yra labai mažo dydžio. Nepaisant to, palyginę „iPhone XR“ ir „iPhone 11“ piktogramas su „iPhone 12“ piktogramomis, tikrai galime pastebėti, kad naujųjų įrenginių kraštai šiek tiek skiriasi.

Remiantis gandais, „iPhone 12 mini“, „iPhone 12 Pro“ ir „iPhone 12 Pro Max“ turės naują dizainą plokščiais kraštais ir bent vienas iš naujų modelių - tikriausiai „iPhone 12 mini“ - bus šiek tiek mažesnis. Atidžiai palyginę abi piktogramas, galime pastebėti, kad iš tikrųjų ekrano išpjova yra šiek tiek mažesnė.


Parašyti komentarą