Rusai išleido €16 000 kainuojantį „iPhone” su D.Trumpo ir J.Bideno portretais: pabrėžia Trumpo pralaimėjimą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-21
Rusai išleido €16 000 kainuojantį „iPhone” su D.Trumpo ir J.Bideno portretais: pabrėžia Trumpo pralaimėjimą
0 Pasidalinimai
1905 Peržiūros

Rusijoje įsikūrusi „Caviar” puikiai žinoma tiems, kas skraido privačiais lėktuvais, mėgaujasi Monako saule ant beprasmiškai ilgos jachtos denio ir daug mieliau renkasi užpakalinę „Rolls-Royce” sėdynę. Na, o visiems kitiems šią kompaniją galima pristatyti kaip išskirtinių ir itin prabangių išmaniųjų telefonų kūrėją, modifikuojantį naujausius „Apple” ar „Samsung” išmaniuosius. Neseniai bendrovė pristatė ypatingą „iPhone 12 Pro” liniją, kurios brangiausias atstovas kainuoja beveik 50 tūkstančių (plačiau skaitykite čia), o prieš porą dienų buvo išleistas išskirtinis „iPhone 12 Pro”, padabintas dabartinio JAV prezidento Donaldo Trumpo ir prezidento elekto Joe Bideno portretais.

Modifikuoto „Apple” telefono nugarėlė padengta tvirto titano plokšte ir padengta atsparia PVD danga. Ant jos puikuojasi JAV vėliavos dryžiai ir žvaigždutės. Vis dėlto labiausiai akį traukia galinėje telefono dalyje sumontuotas stilizuotas smėlio laikrodis. Po viršutiniu stikliuku slepiasi Joe Bideno bareljefas, o žemiau - D. Trumpo. Smėlio smiltis atstoja 750 aukso dalelyčių, kurios krenta iš viršaus į apačią atidengdamos neseniai išrinkto prezidento ir uždengdamos D.Trumpo atvaizdą.

Taip simbolizuojamos paskutinės Donaldo Trumpo prezidentavimo dienos, neišvengiamai einančios į pabaigą, artėjant Joe Bideno inauguracijai. Jei ne Trumpo užsispyrėliškas nenoras pripažinti pralaimėjimą, toks produktas galbūt nebūtų išvydęs dienos šviesos, tačiau dabartinių įvykių kontekste „Caviar” nusprendė tokiu originaliu būdu įamžinti galimai istorine tapsiančią JAV politikos situaciją.

Kaip ir įprasta šiai Rusijos elektronikos dekoro kompanijai, bus išleistas tik labai ribotas „iPhone 12 Pro Sands of Time Edition” vienetų skaičius. Šįkart kompanija pasirinko skaičių 46, nes būtent tiek prezidentų yra turėjusios Jungtinės Amerikos Valstijos. Priklausomai nuo to, ar vartotojas rinksis „iPhone 12 Pro” ar „iPhone 12 Pro Max”, bei pasirinktos vidinės telefono atminties modifikacijos, toks išskirtinis prietaisas kainuos nuo 14 900 (12 567 eurų) iki 19 050 JAV dolerių (16 025 eurų).


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Gretel GT6000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga