„Samsung“ gali pristatyti du „Galaxy Note 10“ telefonus, aiškėja pristatymo data

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-10
0 Pasidalinimai
13 Peržiūros

Įvairiausi gandai apie naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy Note 10“ pasirodo kone kasdien, o šiandien pasklido informacija, jog gali būti pristatyti ir dar vienas modelis. Pranešama, jog Pietų Korėjos milžinė ketina išleisti ir „Samsung Galaxy Note 10 Pro“ išmanųjį telefoną. Naujausia informacija byloja ir tai, kad abiejų įrenginių pristatymas įvyks jau rugpjūčio 10 dieną.

Neseniai pasirodė ir abiejų išmaniųjų telefonų vaizdo klipai, kur matomos visos jų dizaino detalės. Taip pat tikimasi, jog abu įrenginiai turės 4G bei atskiras 5G ryšį palaikančias versijas. Naujausi gandai patvirtina ir tai, jog abu telefonai neturės specialaus „Bixby“ mygtuko bei nebeliks ir 3,5 mm ausinių jungties.

https://www.youtube.com/watch?v=duJDFPQOysY

Naujasis „Samsung Galaxy Note 10“ pasižymės 6,28 colių įstrižainės AMOLED ekranu su užlenktais kraštais. Tuo tarpu „Note 10 Pro“ modelis turės kiek didesnį, 6,75 colių įstrižainės, ekraną. Skelbiama, jog abu išmanieji telefonai išsiskirs QHD+ raiška. Jeigu „Galaxy S“ serijos įrenginiai turėjo kamerų išpjovimus dešiniajame ekrano kampe, tai „Galaxy Note 10“ serijos flagmanai tokį išpjovimą turės centrinėje dalyje.

https://www.youtube.com/watch?v=DsshLtXN4rk

Pietų Korėjos milžinė kol kas nėra patvirtinus jokios informacijos apie naujuosius savo išmaniuosius telefonus. Kaip bebūtų, tikėtina, jog abu įrenginiai veiks su „Qualcomm Snapdragon 855“ arba „Samsung Exynos 9825“ procesoriais, priklausomai nuo Jūsų regiono. Kaip bebūtų, iki šių flagmanų pristatymo liko sąlyginai nebedaug liko ir tai įvyks jau rugpjūčio 10 dieną, o iki to laiko sužinosime dar daugiau informacijos apie naujausius „Samsung“ žaisliukus.


Parašyti komentarą