„Samsung” negali susitaikyti su prasta „Galaxy S20” kameros kokybe: ieško būdų ją pagerinti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
„Samsung” negali susitaikyti su prasta „Galaxy S20” kameros kokybe: ieško būdų ją pagerinti
0 Pasidalinimai
1376 Peržiūros

„Samsung Galaxy S20” serija buvo viena kontroversiškiausių per pastaruosius metus. Jo lyderis „Galaxy S20 Ultra”, turėjo ambicingą tikslą kameros srityje nurungti jau keletą metų lyderių pozicijoje besilaikančius „Huawei” flagmanus, tačiau nepateisino vilčių ir netgi nusileido pigesniems konkurentams. Žinoma, „Samsung” tokia padėtis netenkina, todėl gamintojas ieško būdų situacijai pagerinti.

Naujausias bandymas - liepos mėnesio programinės įrangos atnaujinimas, skirtas visai „Galaxy S20” serijai. Jis suteiks ne tik liepos mėnesio saugumo atnaujinimus, bet ir didelius kameros patobulinimus.

Stipriai pagerinta video stabilizacija, kuri ir šiaip „Samsung” flagmanuose nekėlė problemų, o ir jie patys buvo laikomi filmavimo lyderiais Android pasaulyje. Kitas patobulimas - pagerinta priartinimo funkcija. „Samsung Galaxy S20 Ultra” sulaukė priekaištų dėl netenkinančios nuotraukos kokybės, naudojant įspūdingąjį „100X Space Zoom” objektyvą, tad tikėkimės, kad tai pavyks išspręsti. Galų gale, šiuo metu brangiausi „Huawei” ir „Samsung” kovoja, kas pasiūlys daugiau kartų vaizdą pritraukti galintį periskopą, tad „S20 Ultra” tiesiog negali nusileisti principinėje dvikovoje.

Iš naujovių galima paminėti atsiradusį Bluetooth mikrofonų palaikymą, kai garsas įrašinėjamas, naudojant gamyklinę „Voice Recording” aplikaciją. Deja, šis atnaujinimas panaikina „MirrorLink” - „Samsung”, panaikinsianti ne tik „MirrorLink”, bet ir „Car Mode” bei „Find My Car” funkcijas.

Atnaujinimo numeris yra G98xNKSU1ATFD, o jo dydis siekia 400MB. Šiuo metu jis pasiekiamas tik Pietų Korėjoje, bet po kelių dienų taps prieinamas ir kituose regionuose esantiems „Samsung Galaxy S20”, „S20+”, ir „S20 Ultra”/


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20+

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20

Aliexpress

Gearbest
932€

Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20 Ultra

Aliexpress