„Samsung” pristatė kariuomei skirtą „Galaxy S20”: atrodo įspūdingai

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-21
„Samsung” pristatė kariuomei skirtą „Galaxy S20”: atrodo įspūdingai
0 Pasidalinimai
2861 Peržiūros

Nuo „Samsung Galaxy S20” serijos debiuto jau praėjo keli mėnesiai, tačiau kompanija visus nustebino įrodžiusi, kad pristatė dar toli gražu ne viską.  Vakar pasauliui pademonstruotas „Samsung Galaxy S20 Tactical Edition” , skirtas patenkinti JAV federalinės vyriausybės pareigūnų ir Gynybos departamento poreikius. 

Įrenginys pasižymi stipriai modifikuota programine įranga, leidžiančia jam veikti su jau egzistuojančia karine technika, bei palaiko dviejų lygių šifravimą. Taip pat iš ypatybių minimas ir kariuomenei itin naudingas „DeX” režimas, prijungus telefoną prie monitoriaus kariniame automobilyje ar bazėje, leidžiantis jį paversti staliniu kompiuteriu.

Pabrėžiama, kad „Galaxy S20 TE” turi platų ryšių rinkinį - 5G, Wi-Fi 6, privačios SIM kortelės bei CRBS radijo palaikymą. Iš specialių funkcijų dar galima paminėti naktinio matymo režimą, funkciją, leidžiančią atrakinti ekraną horizontalioje padėtyje bei „Stealth” režimą, primenantį lėktuvo režimą įprastuose išmaniuosiuose, kuris neleidžia telefono aptikti priešams.

Kalbant apie specifikacijas, lyginant su paprastu „Galaxy S20”, jos beveik nepasikeitė. Telefone rasime tą patį 6,2 colio įstrižainės QHD+ raiškos „AMOLED” ekraną, „Snapdragon 865” procesorių, 12GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties, 4000mAh bateriją ir 3 identiškų kamerų rinkinį nugarėlėje.

Išoriškai didžiausias skirtumas - masyvus, kartu su telefonu komplektuojamas dėklas. Tiesa, ištraukus iš jo, išmanusis atrodys kaip ir bet kuris kitas „Galaxy S20”.

„Samsung Galaxy S20 TE” nebus parduodamas visiems - jį iš autorizuotų kanalų galės įsigyti tik Gynybos departamento ir vyriausybės atstovai.

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20

Aliexpress

Gearbest
932€