„Samsung” pagaliau duos „Apple” į kailį: „iPhone” nebebus galingiausias ir greičiausias

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-01-25
„Samsung” pagaliau duos „Apple” į kailį: „iPhone” nebebus galingiausias ir greičiausias
0 Pasidalinimai
1401 Peržiūros

Kad ir kaip tai nepatiktų Android išmaniųjų savininkams, pastaraisiais metais rinkoje susiklostė tokia situacija, kad naujausiems „iPhone” procesoriaus pajėgumu negali prilygti joks kitas telefonas. Maža to, neretai prarajos nepavyksta sumažinti ir per metus. Tačiau „Samsung” tokia situacija pabodo - šiuo aspektu kompanija planuoja parodyti „Apple”, kur jos vieta.

Neseniai debiutavusioje „Galaxy S21” serijoje montuojamas „Exynos 2100” procesorius sulaukė teigiamų apžvalgininkų atsiliepimų, kadangi nuo JAV rinkai skirtose telefonų versijose diegiamo „Snapdragon 888” atsilieka labai nežymiai ir yra išties nemažas žingsnis į priekį nuo pernai kritikų į miltus sumalto „Exynos 990”. Deja, kaip ir galima tikėtis, naujasis „Exynos”, nepaisant visų patobulinimų, vis dar stipriai atsilieka nuo „Apple A14 Bionic”, esančio „iPhone 12” linijoje.

Pranešama, jog Pietų Korėjos milžinei tai labai nepatinka, todėl „A14 Bionic” ji jau užfiksavo savo taikiklyje. Šaltinių teigimu, bendrovė ruošia mobiliesiems įrenginiams skirtą procesorių, kuris lenks „Apple” šedevrą ir pasirodys dar pirmoje šių metų pusėje.

Svarbu paminėti, jog silpniausia „Exynos 2100” lustų rinkinio dalis - grafikos plokštė, todėl „Samsung” bendradarbiauja su kompiuterių rinkoje puikiai žinoma „AMD” kompanija, siekdama patobulinti būtent grafiką. Gandų teigimu, pirmieji galios testai rodo, jog naujasis lustas ne tik prilygsta „A14 Bionic”, bet dar lenkia jį reikšmingu skirtumu.

Kita vertus, kyla klausimas, kokia „Samsung” telefone naujasis „Exynos” galėtų atsidurti. Neseniai rašėme, jog kompanija apsisprendė atsisakyti „Note” serijos, kuri būtų logiškas pasirinkimas šioje situacijoje, tad greičiausiai su „AMD” kuriamas procesorius atsidurs kokiame nors sulenkiamą ekraną turinčiame modelyje. 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga