„Samsung“ ruošia daugiau naujienų: rugsėjį planuojamas dar vienas gamintojo renginys

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-22
„Samsung“ ruošia daugiau naujienų: rugsėjį planuojamas dar vienas gamintojo renginys
0 Pasidalinimai
395 Peržiūros

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“ jau visai netrukus pristatys daugybę naujų produktų, tarp kurių ir „Galaxy Note20“ serija ar „Galaxy Z Fold 2“ sulenkiamas išmanusis telefonas. Tačiau rugpjūčio 5 dieną įvyksiantis „Unpacked“ renginys yra ne vienintelis šio gamintojo pasirodymas artimiausiu metu.

Prieš keletą savaičių kompanijos atstovai patvirtino, jog šiemet neketina dalyvauti Berlyne įvyksiančioje „IFA 2020“ parodoje, kuri prasideda rugsėjo 2 dieną. Vietoj to, „Samsung“ atstovai nusprendė surengti savo renginį, kuris vadinsis „Samsung Life Unstoppable“. Nesunku nuspėti, jog tokį sprendimą gamintojas priėmė dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos, o jų planuojamas renginys yra savotiška alternatyva.

Kasmetinė IFA paroda, kuri vyksta Berlyne, šiemet nebus prieinama visiems norintiems, o į ją galės patekti tik spaudos atstovai. Nepaisant to, „Samsung“ nemano, kad tai gali garantuoti jų darbuotojų saugumą. Pranešama, kad „Samsung Life Unstoppable“ renginys vyks tik internetu, tačiau bent jau kol kas nėra aišku ką konkrečiai yra suplanavę kompanijos atstovai. Šiuo metu žinoma tik tiek, kad tai bus virtuali ir dinamiška kelionė susipažįstant su naujausiais „Samsung“ produktais.

Kaip tikriausiai žinote, „Samsung Galaxy Unpacked“ renginio metu dažniausiai būna pristatomi išmanieji telefonai ir su jais susiję įrenginiai, o kiekvieną rudenį vyksiančioje IFA parodoje kompanijos atstovai pademonstruoja kiek kitokius produktus. Tai reikštų, jog „Samsung Life Unstoppable“ galime tikėtis išvysti naujų gamintojo televizorių, garso sistemų ar įvairios buitinės technikos. Kaip bebūtų, kol kas oficialios informacijos apie tai nėra.

Primename, jog „Samsung“ savo alternatyvą „IFA 2020“ parodai planuoja surengti rugsėjo 2 dieną, 11:00 val. Lietuvos laiku. Informacijos ar šį renginį galės stebėti kiekvienas norintis kol kas nėra.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
2018 metų antroje pusėje planuojamas „Nokia 10“ pristatymas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo