Šis pigus „Xiaomi” telefonas su „MediaTek” procesoriumi stebina galia: lenkia „Huawei” ir daugumą kitų flagmanų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-15
Šis pigus „Xiaomi” telefonas su „MediaTek” procesoriumi stebina galia: lenkia „Huawei” ir daugumą kitų flagmanų
0 Pasidalinimai
749 Peržiūros

Pastaraisiais metais jau nieko nebestina, jog vos už porą šimtų eurų galima nusipirkti išmanųjį, kurio pajėgumas nekels nepatogumų - bus galima ne tik sklandžiai naršyti internete ar atlikti nesudėtingas užduotis, bet ir pažaisti naujausius žaidimus. Vis dėlto vidutinio segmento atstovai šiuo metu pasiutusiu greičiu galia vejasi flagmanus. Geriausias to pavyzdys - prieš porą dienų pristatytas „Redmi K30 Ultra”, kurio kaina Kinijos rinkoje prasideda nuo 250 eurų, tačiau galia gali lygintis net ir su naujausiais aukščiausios klasės įrenginiais.

Didžiausias „Redmi K30 Ultra” išskirtinumas - „MediaTek Dimensity 1000+” procesorius.  Nors „MediaTek” lustai praeityje laikyti tiesiog begėdiškai atsiliekančiais tiek nuo „Snapdragon”, tiek nuo „Exynos”, tiek nuo „Kirin”, ir tinkami nebent pigiausiems telefonams, „Dimensity 1000+” šią nuostatą daužo į šipulius.

Entuziastai, spėję įsigyti „Redmi K30 Ultra”, patikrino jo pajėgumą su populiariausiomis su galios testavimo programėlėmis ir palygino su dviem populiariausiais flagmanų procesoriais -„Huawei P40” serijoje randamu „Kirin 990 5G” ir galios čempionu tituluojamu „Snapdragon 865”. „AnTuTu 8.4.3” teste „Dimensity 1000+” surinko 539 786 taškus ir aplenkė „Kirin 990 5G”, tačiau atsiliko nuo „Snapdragon 865” su 605 248 rezultatu.

Kituose testuose - „Geekbench 5”, „3D Mark” ir „GFXBench” - situacija analogiška. „Dimensity 1000+” ir toliau begėdiškai lenkia „Kirin 990 5G” ir vis dar atsilieka nuo „Snapdragon 865”, tačiau atsilikimą sumažina. „Redmi K30 Ultra” rezultatai taip pat rodo, jog jis netgi yra pajėgesnis už ką tik pristatytoje „Samsung Galaxy Note20” serijoje montuojamą „Exynos 990”, kas tiesiog stebina, turint galvoje nedidelę telefono kainą.

Taigi, visa tai leidžia daryti išvadą, kad „MediaTek” per pakutinius keletą metų padarė tiesiog neįtikėtiną pažangą - vis dar siūlydama savo procesorius už smarkiai mažesnę nei konkurentų kainą, jau geba stoti į lygią kovą su rinkos grandais. Jei bendrovė ir toliau tobulės tokiu greičiu, tik laiko klausimas, kada „Qualcomm” gaminami „Snapdragon” procesoriai nueis į antrą planą ir Android įrenginiuose pradės dominuoti „MediaTek”.

Na, o jei norite sužinoti daugiau informacijos apie ką tik anonsuotą „Redmi K30 Ultra”, kviečiame spausti šią nuorodą ir skaityti detalų straipsnį.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30 Ultra

Aliexpress