Susitaikykite - „Google” daugiau nebegamins galingų telefonų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-21
Susitaikykite - „Google” daugiau nebegamins galingų telefonų
0 Pasidalinimai
741 Peržiūros

„Google Pixel” serijos išmanieji niekada nepasižymėjo etaloninėmis specifikacijomis - juose nesutikdavome didžiausio kiekio RAM, daugiausiai kameros megapikselių ar talpiausios baterijos. Visgi galingiausias tų metų procesorius rasdavo kelią į šiuos telefonus ir leisdavo juo priskirti aukščiausiai klasei. Pirmajame „Pixel” buvo „Snapdragon 821”, antrajame - „Snapdragon 835”, o trečiajame - „Snapdragon 845”. Naujausias „Pixel 4” tapo šiokia tokia išimtimi, nes naudojo „Snapdragon 855”, o ne spartesnę jo versiją „Snapdragon 855+”. Panašu, jog kompanija netrukus spjaus ir į šią tendenciją.

Internete jau kurį laiką sklinda gandai, kad naujoje „Pixel 5” serijoje bus diegiamas vidutinei klasei priskiriamas „Snapdragon 765”. Tiesa, kol kas nežinome, kuri tiksliai jo modifikacija bus pasirinkta - „765”, „765G” ar „768G”. Taip yra todėl, jog visos modifikacijos naudoja tą patį procesorių - tiesiog skiriasi jo taktinis dažnis.

Tokią informaciją mums pateikia „XDA” bendruomenės senbuvis cstark27, nutekintoje „Google Camera 7.4” aplikacijoje aptikęs kelias kodų eilutes. Jos išdavė, kad „Pixel 5” ir „Pixel 5 XL”, kurių kodiniai pavadinimai yra „redfin” ir „bramble”, bus diegiamas „Snapdragon 765”, o netrukus pasirodyti turinčiam „Pixel 4A”, žinomu „sunfish” pavadinimu - „Snapdragon 730”.

Brangesnė 128GB „Pixel 4a” versija kainuos 350 JAV dolerių už brangesnę (bazinis 64GB modelis atsieis 300 dolerių). Gali būti, kad taip „Google” bandys stipriau įkąsti kaip bandeles graibstomam „iPhone SE” ir kainuojančiam su 400 dolerių. Be to, tai bus puiki alternatyva „Pixel 5” pirkėjams, nes „Snapdragon 730” procesorius iš esmės yra tas „Snapdragon 765” pirmtakas, tiesiog nepalaikantis 5G ir veikiantis šiek tiek mažesniu taktiniu dažniu.

Vis dėlto žemesnės klasės lustas teigiamai atsilieps „Pixel 5” kainai - jis turėtų kainuoti 700 dolerių - šimtine mažiau nei jo pirmtakas. Primename, jog „Google” tokios reformos ėmėsi pasktinta itin prastų „Pixel 4” serijos pardavimų, dėl kurių kompaniją netgi paliko du svarbūs „Pixel” komandos nariai. Kita vertus, ar neatsitiks taip, kad silpnesnis procesorius atbaidys net ir pačius ištikimiausius pirkėjus?

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Google Pixel 4

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga