Turime žinių apie „Samsung Galaxy A72”: naujasis tautos telefonas nuliūdins

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-01-24
Turime žinių apie „Samsung Galaxy A72”: naujasis tautos telefonas nuliūdins
0 Pasidalinimai
1418 Peržiūros

Jeigu eidami kuria nors Lietuvos gatve paprašytume žmonių parodyti, kokį telefoną jie šiuo metu naudoja, labai didelė tikimybė, jog išvystume kurį nors „Samsung Galaxy A” serijos atstovą. Nors pigesnieji šios linijos modeliai populiarumu nesiskundžia, ypač daug dėmesio sulaukė „A51” ir „A71”. Vis dėlto pastarieji telefonai pamažu skaičiuoja savo paskutiniąsias dienas, kadangi jiems jau ruošiama pamaina.

Kokybės ir saugumo tyrimais užsiimančios vokiečių kompanijos „TUV Rheinland” padalinys Japonijoje netikėtai praskleidė tamsią uždangą ir atskleidė keletą detalių apie „Samsung Galaxy A72”.

Išmaniesiems, kurių modelių numeriai yra SM-A725F/DS ir SM-A725F, buvo išduoti sertifikatai, atskleidę, jog jie palaikys 9V 2,77A įkrovimo standartą - maždaug 25W baterijos pripildymo galią, kuri nesiskiria nuo pirmtako. Šie du skaičiais užkoduoti telefonai yra skirtingos „Galaxy A72” versijos - tą jau šiek tiek anksčiau atskleidė Indijos sertifikacijos biuras.

Žinia apie nė kiek nepatobulėjusį įkrovimą greičiausiai yra ženklas, jog „Samsung” šioje modelio kartoje neplanuoja didelių pokyčių. Pasak gandų, tai reiškia, jog galime tikėtis pirmtakui identiškos 4500mAh baterijos ir netgi to paties 64MP pagrindinio kamerų sensoriaus.

Tačiau tai dar ne viskas - nutekinti telefono paveikslėliai liudija apie tą patį 6,7 colio įstrižainės „Infinity-O AMOLED” ekraną su skylutės formos išpjova. Jeigu ignoruosime minimaliai pasikeitusį išorės dizainą, labiau pritemptą prie naujausių gamintojo flagmanų, kuo skirsis tas „A72” nuo senojo „A71”? Remiantis kalbomis, pagrindinis telefonus skiriantis dalykas bus naujas „A72” montuojamas naujas lustas. Išmaniojo versijoje, palaikančioje tik 4G ryšį, turėtų atsirasti „Snapdragon 720G”, karaliaujantis pigiuose 2020 metų „Xiaomi” ir „Realme” telefonuose, o tuo metu 5G versijos procesorius vis dar išlieka paslaptimi - galbūt „Samsung” jam ruošia kokį specialų „Exynos” variantą su 5G modemu?

Tikimasi, jog „Galaxy A72” pirkėjai galės rinktis iš juodos, mėlynos, baltos ir violetinės spalvų. 4G varianto kaina turėtų siekti apie 400, o 5G - 500 eurų. Ar sutiktumėte mokėti tokią sumą už šį telefoną? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga