„Ulefone“ pristato vos 55€ kainuojantį telefoną: su „Android 10 Go“ veikiantis „Note 8P“ modelis jau prekyboje

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-02
„Ulefone“ pristato vos 55€ kainuojantį telefoną: su „Android 10 Go“ veikiantis „Note 8P“ modelis jau prekyboje
0 Pasidalinimai
1715 Peržiūros

Kinijos kompanija „Ulefone“ geriausiai yra žinoma dėl savo kuriamų itin atsparių išmaniųjų telefonų. Ir nors gamintojas jau kuris laikas fokusuoja būtent į tokio tipo įrenginių kūrimą, tačiau nepamiršti ir daugumai labiau įprastų modelių. Šiandien gamintojas pristatė naują produktą, kuris išsiskirs ne tik žema kaina, tačiau ir tuo, jog veiks su naujausia „Android Go“ operacinės sistemos versija.

Naujasis „Ulefone Note 8P“ veiks su „Android 10 Go“ sistema, kuri yra skirta itin pigiems išmaniesiems telefonams. Ši operacinės sistemos versija išsiskiria tuo, jog yra stipriai supaprastinta ir tinkama įrenginiams, kurie nepasižymi galingais procesoriais ar didžiuliu atminties kiekiu. Būtent toks ir yra naujasis „Note 8P“ modelis, kuris turėtų patraukti akį tų, kurie ieško labai pigaus telefono.

Visų pirma, naujasis „Ulefone“ įrenginys, pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu, kurio viršutinėje dalyje rasime vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota asmenukių kamera su 2 MP raiškos vaizdo jutikliu. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „MediaTek MT6737“ procesorius su 2 GB operatyviosios (RAM) ir 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

„Ulefone Note 8P“ nugarėlėje taip pat rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 8 MP pagrindinė kamera bei 2 MP raiškos gylio sensorius. Įrenginio veikimą palaiko 2700 mAh talpos baterija, tačiau ji įkraunama per senesnės kartos USB laidą, todėl labai greito įkrovimo čia neišvysime. Verta paminėti ir tai, jog nors šis modelis ir neturi pirštų antspaudų jutiklio, tačiau gamintojas panaudojo veido atpažinimo funkciją, kuri leis geriau apsaugoti šį įrenginį.

Bene įdomiausiai atrodo šio išmaniojo telefono kaina, kuri oficialioje gamintojo „Aliexpress“ parduotuvėje siekia vos 55,21 euro. Tiesa, toks pasiūlymas galios labai trumpą laiko tarpą, todėl jeigu ieškote pigaus įrenginio, rekomenduojame jį įsigyti jau dabar. Norėdami įsigyti „Ulefone Note 8P“ – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Ulefone Note 8P

Aliexpress