Vaikų darželis: „Google” netyčia parodė dar neišleistą savo telefoną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-14
Vaikų darželis: „Google” netyčia parodė dar neišleistą savo telefoną
0 Pasidalinimai
484 Peržiūros

„Google” yra vienas ryškiausių vardų technologijų industrijoje, tačiau kitaip nei „Apple” ir kitie konkurentams, paslaptis jam sekasi saugoti itin sunkiai. „Pixel” telefonų pristatymai dažniausiai būna tik oficialus formalumas, kadangi specifikacijos ir kitam informacija jau seniai būna nutekėjusi internete ir spėjusi nusibosti. Tačiau situacija su naujuoju „Google Pixel 4a” darosi jau tiesiog komiška.

Vakar oficialiame Kanados „Google” parduotuvės puslapio polapyje, skirtame „Nest WiFi” įrenginiui, netikėtai pasirodė „Pixel 4a” atvaizdas, kuris, kaip ir buvo galima tikėtis, yra identiškas jau kurį laiką sklandžiusiam internete. Žinoma, panašių klaidų pasitaiko ir konkurentams („Samsung Galaxy Note20”), tačiau „Google” atveju tai jau darosi komiška. Beje, bendrovė sureagavo ir atvaizdą iš karto pašalino.

Iš pateikto paveikslėlio matome, jog „Pixel 4a”, nors ir priskiriamas biužetinei klasei, turi flagmanams būdingą skylutės formos išpjovą priekinei kamerai. Gale galime išvysti pirštų antspaudų skenerį ir vos vieną kamerą. Įdomi detalė - telefono ekranas rodo gegužės 12 dienos datą. Tai įrodo, kad „Google” planavo telefoną pristatyti per būtent tuo metu vykusią „Google I/O” konferenciją, tačiau, greičiausiai dėl karantino, nusprendė pristatymą atidėti.

Visgi paskutiniu metu gandai apie šį nuosaikiai įkainotą Pikselį pasipylė lyg iš gausybės rago, kas rodo, jog jo pasirodymas rinkoje - jau visai čia pat. Tiesa, neatmetama galimybė, kad „Pixel 4a” pademosntruotas bus tik spalį - kartu su „Pixel 5”.

„Google Pixel 4a” yra nutaikytas į prieš porą mėnesių išleistą „iPhone SE (2020)” ir bandys pirkėjus sugundyti flagmanams prilygstančia kameros kokybe, neblogais parametrais ir maždaug 300-400 JAV dolerių kaina.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress