Vienas „OnePlus“ įkūrėjo atskleidė pasitraukimo priežastį ir tai tikrai ne naujos kompanijos kūrimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
Vienas „OnePlus“ įkūrėjo atskleidė pasitraukimo priežastį ir tai tikrai ne naujos kompanijos kūrimas
0 Pasidalinimai
665 Peržiūros

Palikti kompaniją, kurią pats įkūrei ir atidavei ne vienerius savo gyvenimo metus, tikrai nėra lengvas sprendimas. Tačiau gyvenime kartais susiklosto taip, jog aplinkybės priverčia žengti šį sunkų žingsnį. Būtent taip pasielgė vienas iš „OnePlus“ kompanijos įkūrėjų Carlas Pei, kuris pasitraukė iš įmonės prieš pat „OnePlus 8T“ išmaniojo telefono pristatymą.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog C.Pei tokį sprendimą priėmė, nes ketina kurti naują kompaniją, tačiau dabar aiškėja, kad priežastis yra visiškai kita. 31 metų verslininkas po septynerių metų darbo savo paties įmonėje priėmė tokį sprendimą motyvuodamas noru pailsėti bei skirti daugiau laiko savo šeimai ir draugams. Žinoma, reikėtų neatmesti galimybės, jog C.Pei ateityje gali pradėti ir naują verslą.

Vieno iš „OnePlus“ įkūrėjų ir dabar jau buvusio vadovo išplatintame laiške teigiama, kad jis praleido daugybę laiko internete kurdamas įvairius produktus ir bendruomenes. C.Pei sako, jog 2013 metais, kuomet ir buvo įkurta „OnePlus“, daugeliui nereikėjo naujo išmaniųjų telefonų gamintojo, tačiau tuomet jie įžvelgė galimybę kaip galima tai daryti geriau – geresni produktai, darbas kartu su vartotojais bei žymiai patrauklesnė kaina. Tai įvardijamos pagrindinės priežastys dėl ko buvo įkurta „OnePlus“ kompanija.

Įdomu ir tai, jog C.Pei buvo vos 24 metai, kuomet jis, kartu su Pete Lau, įkūrė „OnePlus“. Savo atsisveikinimo su kompanija laiške jis taip pat nepraleido progos padėkoti komandai, kuri dirbo prie visų „OnePlus“ produktų, o taip pat dėkojo ir P.Lau, kuris ryžosi „suteikti progą jaunuoliui be aukštojo išsilavinimo“ ir dėkoja už suteiktą gyvenimo galimybę.

Primename, kad 2013 metų gruodį Carl Pei ir Pete Lau įkūrė „OnePlus”, kaip startuolį, siekiantį sukurti geriausias specifikacijas turintį telefoną, kainuojantį perpus pigiau nei jo konkurentai. Dėl efektyvios rinkodaros strategijos, kurią sukūrė prieš tai Kinijos išmaniųjų įrenginių milžinės „Oppo” marketingo direktoriaus pareigas užėmęs Carl Pei, kompanija greitai išpopuliarėjo ir kiekvienais metais demonstruoja pavydėtiną augimą.

 „OnePlus” yra vienas sėkmingiausių aukščiausio kainų segmento prekinių ženklų labiausiai augančioje telefonų rinkoje pasaulyje - Indijoje. Šiuo metu Pete Lau užima bendrovės generalinio direktoriaus pareigas, o Carl Pei buvo lyg savotiškas „OnePlus” veidas Vakarų pasauliui. Dėl sklandžios anglų kalbos, kuria negali pasigirti Pete Lau, Carl pristatydavo naujus „OnePlus” įrenginius ir dalyvaudavo įvairiose spaudos konferencijose. Be to, pastaruoju metu Carl Pei buvo atsakingas už naująją kompanijos vidutinio kainų segmento „Nord” seriją.


Parašyti komentarą