„Vivo“ pristato vidutinioką su gausybe kamerų: susipažinkite su naujuoju „Vivo S7 5G“ telefonu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-05
„Vivo“ pristato vidutinioką su gausybe kamerų: susipažinkite su naujuoju „Vivo S7 5G“ telefonu
0 Pasidalinimai
190 Peržiūros

Kinijos kompanija „Vivo“ kasmet pristato gausybę įvairių išmaniųjų telefonų, o visai neseniai pristatė ir dar vieną naują modelį. Prieš keletą dienų pasirodęs „Vivo S7 5G“ priskiriamas vidutiniam segmentui, o didžiausi jo privalumai pastebimi kamerų srityje.

Naujasis „Vivo S7 5G“ pasižymi 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei HDR palaikymu. Deja, tačiau šiame modelyje nerasime aukštesnio ekrano atsinaujinimo dažnio, bet gamintojas siūlo pirštų antspaudų jutiklį, kuris įmontuotas po ekranu. Viršutinėje telefono dalyje – nedidelė ekrano išpjova su dviem kameromis.

„Vivo“ į šio telefono priekinę dalį įmontavo 44 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę asmenukių kamerą, o greta jos ir 8 MP raiškos plataus kampo kamera. Verta paminėti, jog su „S7 5G“ modelio priekinėmis kameromis Jūs galėsite filmuoti 4K raiška su 60 kadrų per sekundę. Naujojo įrenginio nugarėlėje rasime tris kameras, o pagrindinė jų turės 64 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Kaip ir priekinėje dalyje esančios kameros, taip ir pagrindinė kamera nugarėlėje, palaikys elektroninį vaizdo stabilizavimą, o taip pat turės ir „Super Night“ režimą, kuris neabejotinai skirtas naktinei fotografijai. „Vivo S7 5G“ nugarėlėje taip pat turi 8 MP plataus kampo kamerą, kuri gali būti naudojama ir kaip makro. Trečioji kamera pasižymės 2 MP gylio sensoriumi.

Naujasis „Vivo“ išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Deja, tačiau šis modelis nepalaiko atminties kortelių. Telefone taip pat įmontuota 4000 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu. Pirkėjai šį išmanųjį telefoną galės įsigyti trijų skirtingų spalvų, o jo kaina prasideda nuo 340 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Vivo S7 5G

Aliexpress