Populiariausios programėlės, kurias turėtumėte išbandyti naudodami tamsųjį režimą

Lukas Snarskis

2019-10-05, 01:00 (atnaujinta 2021-05-23, 02:39)

0 komentarų
Populiariausios programėlės, kurias turėtumėte išbandyti naudodami tamsųjį režimą

Didžiąją dienos dalį praleidžiame žiūrėdami į ekranus. Visa ta ryški šviesa, sklindanti į Jūsų akių obuolius - nėra nuostabi. Mėlyna šviesa gali sutrikdyti miegą, suklaidindama Jūsų smegenis dėl paros laiko. Tačiau atsisakyti mobiliųjų prietaisų daugumai žmonių nėra galimybės, todėl daugelis iš mūsų renkasi tamsųjį režimą, kuris keičia baltos spalvos foną į pilką arba juodą.

„Google“ paskelbė, kad oficialus tamsusis režimas ateis į „Android“ šiais metais vėliau ir jis jau dabar prieinamas „Android 10“ operacinės sistemos versijoje. Tada „Apple“ paskelbė apie tamsųjį režimą „iOS 13“, kuriuo jau gali mėgautis „iPhone“ telefonų turėtojai. „Google“ teigimu, tamsaus režimo naudojimas telefone yra dvejopas: jis sunaudoja mažiau telefono akumuliatoriaus ir sukelia mažiau įtampos akims tamsioje aplinkoje. Tačiau mūsų žiniomis, tai veikia tik su įrenginiais, turinčiais „OLED” ir „AMOLED” ekranus, kadangi šie ekranai veikia paleidžiant elektros srovę per organinius junginius, kad būtų apšviesti atskiri pikseliai.

Šiandien pateikiame Jums populiariausių programėlių sąrašą, kurios jau dabar palaiko tamsų dizainą (ang. dark theme) ir yra vertos Jūsų dėmesio išbandyti.

Google Messages

Įjungti tamsųjį režimą lengva, tiesiog eikite į parinkčių mygtuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe ir iššokančiame meniu bakstelėkite tamsūjį režimą. Programa akimirksniu tampa tamsi ir pokalbių bei nustatymų meniu irgi pasidaro tamsus.

Facebook Messenger

Atidarykite „Facebook Messenger“ ir bakstelėkite savo profilio piktogramą viršutiniame kairiajame kampe. „Dark Mode“ perjungiklis bus pirmasis jūsų profilio nustatymų pasirinkimas. Įjunkite tamsų režimą ir visas fonas iš balto, pasikeis į juodą.

Skype

„Skype“ visai neseniai išleido tamsųjį režimą „Android“ programoje. Jei dar nematote šios funkcijos, tiesiog atnaujinkite „Skype“ programą iš „Google Play“ parduotuvės ir bakstelėkite profilio portretą. Pasirinkite „Nustatymai" (angl. settings) ir eikite į „Išvaizda” (angl. appearance). Čia rasite du režimus: šviesų ir tamsų. Pasirinkite tamsų ir spauskite „Pritaikyti” (angl. apply).

Viber

Norint įjungti „Viber“ tamsųjį režimą, bakstelėkite „daugiau“ (angl. more), „Nustatymai“ (angl. settings), tada „Išvaizda“ (angl. appearance) ir spaudžiame mygtuką „Tamsus režimas“ (angl. dark mode).

Textra

Norėdami įjungti tamsųjį režimą, bakstelėkite parinkčių mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir eikite į nustatymus. Bakstelėkite „Tinkinti išvaizdą“ (angl. cuztomize) ir pakeiskite temą į tamsią.

Slack

Bakstelėkite mygtuką „Parinktys“ (anlg. options) viršutiniame dešiniajame kampe ir pasirinkite „Nustatymai“ (angl. settings). Slinkite į apačią ir įgalinkite tamsųjį režimą. Įjungus tamsųjį režimą, visa programa tampa tamsi, tačiau viršutinės ir šoninės juostų spalvos išlieka tos pačios. Jei norite pereiti į slaptą režimą, galite pakeisti jį į tamsesnę temą. Deja, nėra galimybės to padaryti iš savo telefono ir turėtumėte atidaryti „Slack“ programą kompiuteryje.

Feedly

Spauskite ant dešinio skydelio, jis pavaizduotas kaip trys linijos, ten atidarykite „Nustatymų“ (angl. settings)kategoriją. Leiskitės žemyn meniu, bakstelėkite „Night mode“ (angl. tamsi tema) ir tema pasidarys tamsi.

Microsoft Outlook

Įjungti „Microsoft Outlook“ tamsųjį režimą yra paprasta: atidarykite „Microsoft Outlook“ programėlę, bakstelėkite „Nustatymai“ (angl. settings) ir pasirinkite tamsūjį režimą.

Bendrovė taip pat planuoja išleisti „Word“, „Excel“, „OneNote“, „PowerPoint“, „SharePoint“, „One Drive“, „Planner“ ir „To-Do“ programėles tamsiuoju režimu.

Google Chrome

Pirmiausia, turite įsitikinti, kad „Chrome“ atnaujinta „Google Play“ parduotuvėje. Versija turėtų būti bent 74, kurią galite patikrinti skiltyje „Nustatymai“ (angl. settings) > „Apie Chrome“ (angl. about chrome). Jei dar neturite 74 versijos, tai tamsus režimas neveiks. Kai atnaujinsite „Chrome“ programėlę, paleiskite ją ir į naršyklės adreso langą įveskite: chrome://flags/#enable-android-night-mode

Bakstelėkite išskleidžiamą meniu ir nustatykite jį į „Įgalinta“ (angl. enabled), taip kaip parodyta paveiklėlyje. Paspauskite mygtuką apačioje, kad paleistumėte naršyklę iš naujo. Kai „Chrome“ vėl atsidarys, bakstelėkite meniu mygtuką ir grįžkite į „Nustatymai“ (angl. settings). Pagrindiniame meniu turėtų būti nauja parinktis, pavadinimu „Temos“ (angl. themes). Jei to nėra, tereikia išjungti ir vėl įjungti programėlę.

YouTube

„YouTube“ siūlo tamsią temą, kuri yra daug geresnė ir jūs galite ją suaktyvinti atlikdami kelis veiksmus. Bakstelėkite savo profilio portretą viršuje dešinėje ir eikite į „Nustatymai" (angl. settings). Pasirinkite „Bendrieji” (angl. general) ir įgalinkite tamsią temą.

VLC Media Player

Pagal numatytuosius nustatymus šios programos išdėstymas yra dinamiškas, kurį galite pakeisti ir nustatyti tamsiąją temą kaip nuolatinį išdėstymą. Bakstelėkite piktogramą viršuje kairėje ir eikite į nustatymus. Slinkite žemyn ir pasirinkite „Sąsajos” nustatymus (angl. Interface). Pirmasis pasirinkimas bus „DayNight“ režimas, pasirinkite juodą temą.

EverNote

„EverNote“ oficialiai yra užrašų programėlė, tačiau taip pat galite naudoti ją kaip planuotoją.. Tamsusis režimas yra, bet pagal numatytuosius nustatymus neįjungtas. Bakstelėkite viršuje kairėje esančią piktogramą, kuri atrodo kaip trys brūkšniai ir perjunkite jungiklį iš šviesios į tamsią temą.

Twitter

Norint įjungti „Twitter“ tamsųjį režimą, reikia atsidarius programėlę paspausti profilio portretą, tada pasirinkti „Nustatymai ir Privatumas” (angl. settings and privacy). Pasirinkus „Ekranas ir garsai” (angl. display and sounds) meniu rasite tamsiąją temą, kurią reikės įgalinti.

Wikipedia

2017 m. „Vikipedija“ pristatė savo tamsiąją temą, kuri yra gera. Iš tikrųjų programėlėje yra dvi parinktys, tamsi (angl. dark) ir juoda (angl. black), kad galėtumėte patys nuspręsti, kokio tamsumo jums reikia. Norint įjungti „Wikipedia“ tamsųjį režimą, reikia bakstelėkite piktogramą viršutiniame kairiajame programos kampe. Iš atsidariusio meniu, pasirinkite „Nustatymai“ (angl. nustatymai) ir rasite punktą „Programėlės tema” (angl. app theme) ir galėsite pasirinkti tamsią arba juodą temą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas