„Xiaomi” kuria telefoną su integruotomis belaidėmis ausinėmis: būtina pamatyti!

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-28
„Xiaomi” kuria telefoną su integruotomis belaidėmis ausinėmis: būtina pamatyti!
0 Pasidalinimai
1237 Peržiūros

„Xiaomi” visada garsėjo savo išmaniųjų telefonų dizaino eksperimentais. „Xiaomi Mi Mix” 2016 metais pradėjo berėmių ekranų madą, o praėjusiais metais pasirodęs konceptinis „Mi Mix Alpha” iki šiol kelia susižavėjimą. Naujausias „Xiaomi” patentas tik patvirtina, kad bendrovė nė neketina sustoti ir ruošiasi pasiūlyti išties praktišką įrenginį - telefoną su integruotomis belaidėmis ausinėmis.

Remiantis LetsGoDigital, „Xiaomi” patento paraišką Pasaulio intelektinės nuosavybės biurui pateikė visai neseniai - šių metų liepos 24 dieną. Eilinis išmaniojo telefono patentas greičiausiai taip ir nebūtų patraukęs medijos dėmesio, jei ne viena detalė - iš viršutinės korpuso dalies išimamos belaidės ausinės. Tai leis nebesinešioti atskiro ausinių dėklų ir leis ausinukams būti nuolat įkrautiems - jų baterija bus papildoma įkraunant patį telefoną.

Visgi yra viena problema. Pateiktuose brėžiniuose demonstruojama, kad ausinių galvutės yra nulenkiamos, taip sumažinant joms reikalingos erdvės pojūtį, tačiau tai gali labai neigiamai atsiliepti jų ergonomikai. Ausinukai ir taip yra ganėtinai asmeniškas dalykas - labai sunku sukurti formą, tinkančią visų vartotojų ausims, o tokie konstrukcijos subtilumai tik dar labiau sumažins jas dėvėti galinčių asmenų grupę.

Pats telefonas iš minios neišsiskiria - matome plokščią ekraną su nedideliais rėmeliais, tačiau reikia turėti omenyje, kad toks įrenginio dizainas kelia daugybę iššūkių. Prietaisas turbūt nebus atsparus vandeniui, ausinių įkrovimas sekins bateriją.

Kadangi tai tėra patentas, kol kas nežinoma, kada tokios konstrukcijos telefonas pasirodys ant parduotuvių lentynų, jei išvis pasirodys. Galbūt tai teliks vienu iš daugelio dienos šviesos neišvydusių „Xiaomi” inžinierių eksperimentų.

Šaltinis: LetsGoDigital

Parašyti komentarą