„Xiaomi“ planuoja dar vieną pristatymą: laukia galingiausias „Mi 10“ serijos telefonas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-03
„Xiaomi“ planuoja dar vieną pristatymą: laukia galingiausias „Mi 10“ serijos telefonas
0 Pasidalinimai
1346 Peržiūros

Banggood

Kinijos kompanija „Xiaomi“ planuoja specialų internetinį renginį. Internete pasirodė informacija, jog kompanijos renginys įvyks rugpjūčio 11 dieną, o jo metu tikimasi pamatyti bent keletą įdomių produktų, o tarp jų – ir vienas išmanusis telefonas.

Kompanijos vadovas Lei Junas, visai neseniai, pasidalino reklaminiu plakatu bei atskleidė, kad renginio metu bus apžvelgiama „Xiaomi“ kompanijos istorija – nuo to kas vyko anksčiau, iki to kas vyksta dabar ar to kas dar tik laukia ateityje. Žinoma, nesunku nuspėti ir tai, jog renginio metu bus pristatyti nauji produktai.

Naujausia informacija rodo, jog „Xiaomi“ gali pristatyti naująjį „Xiaomi Mi 10 Pro Plus“ išmanųjį telefoną. Nors kompanijos atstovai apie tai oficialiai ir nėra patvirtinę, tačiau tai turėtų būti pats galingiausias „Mi 10“ serijos įrenginys, kuris pasižymės aukščiausios klasės specifikacijomis. Visa tai, visai neseniai, patvirtino ir „Geekbench“ platformoje pastebėtos šio flagmano specifikacijos.

Pranešama, kad „Mi 10 Pro Plus“ modelis turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turės bent 12 GB operatyviosios (RAM) atminties, o telefone jau bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija su MIUI vartotojo sąsaja. „Geekbench“ atliktuose vieno branduolio testuose šis flagmanas rinko maždaug 903 taškus, o kelių branduolių testavimuose – 3 233 taškus.

„Xiaomi MI 10 Pro Plus“ turėtų būti pagamintas su AMOLED ekranu, o taip pat turės ir 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį. Pranešama ir apie 108 MP raiškos kamerą nugarėlėje, o bene daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti šio telefono įkrovimo galimybės. Remiantis 3C sertifikavimo puslapio informacija, „Mi 10 Pro Plus“ modelis turėtų palaikyti net 120W greitojo įkrovimo technologiją.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga