„Redmi K30 Pro” kaitina vartotojų aistras: kompanijos vadovas priverstas aiškintis ir neigti konspiracijos teorijas

Ignas Petrikonis

2020-03-25, 01:00 (atnaujinta 2022-12-06, 16:05)

0 komentarų
„Redmi K30 Pro” kaitina vartotojų aistras: kompanijos vadovas priverstas aiškintis ir neigti konspiracijos teorijas

Vakar „Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” iškilmingai pristatė naująjį savo flagmaną „Redmi K30 Pro”. Išmanusis pasižymi galingiausiu „Snpadragon 865” procesoriumi, ekranu be išpjovų ir lenkto stiklo korpusu. Daugiau informacijos apie šį modelį ir numatomas jo kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Tačiau nepaisant neprastų specifikacijų ir šiam gamintojui būdingos vartotojui draugiškos kainodaros, kompanijos gerbėjai netruko prie ko prikibti. Ne vienas pastebėjo, jog „Redmi K30 Pro” ekrano atsinaujinimo dažnis siekia 60Hz ir todėl nusileidžia 90Hz bei 120Hz matricas turintintiems „OnePlus” ir „Samsung” flagmanams. Netgi pasigirdo teorijų, neva „Redmi” tokį apribojimą įdiegė tam, kad nenuviliotų pirkėjų nuo kur kas brangesnio ir 90Hz ekranu pasigirti galinčio „Xiaomi Mi 10”.

Tokias kalbas nusprendė paneigti „Redmi” generalinis direktorius ir „Xiaomi” viceprezidentas Lu Weibing. Jis patikino, kad dukterinė kompanija tikrai nebando užleisti kelio savo motinos šedevrui ir paaiškino, kodėl „K30 Pro” neturi didelio atsinaujinimo dažnio ekrano.

Pasirodo, „Redmi K30” serijos kūrimas prasidėjo prieš dešimt mėnesių (dar tada, kai prekyboje nebuvo pasirodęs „Redmi K20”). Tuo metu inžinierių komanda apie tokią galimybę net nesusimąstė. Tačiau tokiems ekranams išpopuliarėjus, paprastas „Redmi K30” paskutinę minutę buvo aprūpintas 120Hz LCD matrica, o „Pro” versijos atveju buvo nuspręsta susilaikyti. Didelio atsinaujinimo dažnio AMOLED ekranai kur kas brangesni.

Be to, toks ekranas užima daugiau vietos korpuse ir gamintojas būtų buvęs priverstas sumažinti telefono bateriją. Dar blogiau yra tai, jog didelis atsinaujinimo dažnis stipriai padidina energijos sąnaudas.

Lu Weibing viską reziumavo vienu sakiniu: „Produktai gali būtį be galo artimi tobulybei, tačiau mes taip pat turėtume susitaikyti, kad mūsų realybė nėra tobula.”

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas