„Swedbank“ klientams – kritinis banko perspėjimas: artimiausiu metu gali kilti problemų atliekant mokėjimus, pasakė, kas čia vyksta

Pranešimas spaudai

2024-05-04, 17:54 (atnaujinta 2024-05-04, 18:02)

0 komentarų

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Swedbank“ klientams – kritinis banko perspėjimas: artimiausiu metu gali kilti problemų atliekant mokėjimus, pasakė, kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

Momentinių mokėjimų sistema yra Europos mokėjimų realiuoju laiku platforma. Ši sistema suteikia galimybę pervesti pinigus iš vieno banko sąskaitos į kito banko sąskaitą per kelias sekundes bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu.

„Swedbank“ informuoja, kad ankstyvą gegužės 5 dienos rytą, sekmadienį, nebus galimybės atlikti momentinius mokėjimus. Kaip jau minėjome, to priežastis yra atliekami IT sistemų atnaujinimo darbai. Su sutrikimais banko klientai susidurs nuo 4 val. iki 6 val. ryto.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą, banko klientai, prisijungę prie savo interneto banko paskyros, iš „Kasdienių paslaugų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas pervedimas“. Svarbu paminėti, kad pinigų pervedimai, kurie atliekami naudojantis sena mokėjimo forma interneto banke arba kitais kanalais, nebus apdorojami kaip momentiniai mokėjimai.

Verta pastebėti, jog IT profilaktikos darbus daugelis bankų atlieka periodiškai, o tai padeda užtikrinti sklandų paslaugų teikimą, jų saugumą ir kokybę. IT profilaktiniai darbai atliekami tuo metu, kai klientai mažiausiai naudojasi elektroninėmis banko paslaugomis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas