Ženklai, jog Jums reikia pakeisti savo telefoną

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-27
0 Pasidalinimai
41 Peržiūros

Telefonas yra vienas tų įrenginių, be kurio daugelis neištvertų nei pusdienio – visgi, kaip ir bet kurios kitos technologijos, taip ir mobilieji negali tarnauti amžinai. Jei nenorite netikėtai suprasti, kad Jūsų išmanusis nebeveikia, turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindinius požymius, bylojančius, jog neužilgo Jums gali prireikti didesnių pokyčių. Kokie tai ženklai? 

Jūs nebegalite atnaujinti telefono operacinės sistemos. Jei prietaiso gamintojai nebesiūlo Jūsų naudojamos OS atnaujinimo, ar dar blogiau – nebeatnaujina saugumo parametrų, tai labai svarūs argumentai pradėti naujo įrenginio paieškas. Telefonas gali būti taip pasenęs, jog naujausių atnaujinimų tiesiog nebegalėtų paleisti – vargu, ar ilgai tebenorėsite naudotis tokiu telefonu. 

Jūsų telefonas yra siaubingai lėtas. Paspaudę mygtuką turite nemažai palaukti, kol pageidaujama programa pagaliau atsidarys, o galimybę nufotografuoti netikėtai pastebėtus įspūdingus kadrus iš viso pamiršote? Deja, bet negalėsime Jūsų paguosti – toliau bus tik blogiau, tad vertėtų pagalvoti apie spartesnį procesorių turinčius modelius. Tiesa, reikėtų žinoti, jog kartais telefonas ima veikti lėčiau taupydamas bateriją, tačiau jeigu dėl akumuliatoriaus nusiskundimų neturite, pats metas pradėti dairytis, kur vyksta telefonų akcijos

Baterija tarnauja vos kelias valandas. Tai vienas pagrindinių telefono senėjimo požymių, kurio iš pradžių galite ir nepastebėti, jei su savimi visuomet nešiojatės atsarginį maitinimo šaltinį ar turite galimybę telefoną pasikrauti savo kabinete. Tačiau visgi, jeigu pastebėsite, kad net ir pernelyg dažnai jo nenaudojant baterija išsenka greičiau nei iki pietų, po truputį pradėkite galvoti apie jos ar paties telefono keitimą. 

Svajojate apie naujausias funkcijas. Kaip ir galingi nešiojami kompiuteriai, taip ir naujausi telefonai šiais laikais gali pasiūlyti įspūdingas galimybes, todėl net ir turėdami pakankamai gerai veikiantį modelį galite užsinorėti daugiau. Tai ypač dažnai pasitaiko tiems, kurie daug dėmesio skiria nuotraukų kokybei – jei paskutinį kartą telefoną pirkote prieš kelerius metus, nustebsite, kaip išmaniųjų kameros patobulėjo! 

Pastebite ekrano anomalijas. Be jokios rimtos priežasties telefono ekranas pradėjo mirgėti, jame vis dažniau pastebite vertikalias linijas ar juostas? Tikėtina, kad turėdami tokį mobilųjį, ilgai neištversite – jei tokių problemų priežasties identifikuoti nepavyksta, verčiau iš karto pradėti galvoti apie naujo modelio įsigijimą. 

Telefonas stipriai įkaista net ir tuomet, kai juo nesinaudojate. Išmanieji įrenginiai perkaisti gali dėl pačių įvairiausių priežasčių, tačiau jei pastebite, kad Jūsų telefonas yra įkaitęs net ir tada, kai juo nesinaudojate, tai – rimtas signalas imtis atitinkamų veiksmų. Tikriausiai esate girdėję, jog labai įkaitę telefonai gali sprogti, todėl tokio prietaiso naudojimą galima prilyginti tiksinčiai bombai, kuri pavojinga ne tik Jums, bet ir aplinkiniams. Tad vos tik pastebėję tokią situaciją, ieškokite jos priežasčių arba paskubėkite įsigyti naują prietaisą. 

Neveikia pagrindinės telefono funkcijos. Tik iš kelinto karto galite paspausti telefono įjungimo/išjungimo mygtuką, sunkiai girdite pokalbio pašnekovus, o galbūt jie prašo kalbėti gerokai garsiau? Bet kokie pagrindinių telefono funkcijų sutrikimai turi didelę įtaką kasdieniam Jūsų komfortui, todėl labai tikėtina, kad ir patys ilgai nelaukę pradėsite ieškoti naujo išmaniojo. 

Tai – tik pagrindiniai signalai, verčiantys susimąstyti apie naujo telefono įsigijimą, tačiau jų galima išvardinti ir daugiau. Telefonų rinka nuolat plečiasi ir tobulėja, tad jeigu norite greitesnio, funkcionalesnio, stilingesnio ar tam tikrais parametrais geresnio modelio, jį praktiškai visuomet galėsite surasti. Gausų išmaniųjų telefonų asortimentą geromis kainomis siūlo Pigu.lt el. parduotuvė


Parašyti komentarą