Video

Suteikite savo televizoriui daugiau galios: pajėgus 8K priedėlis už mažą kainą ir iš Čekijos sandėlio

Suteikite savo televizoriui daugiau galios: pajėgus 8K priedėlis už mažą kainą ir iš Čekijos sandėlio

Šiandien galite įsigyti išmanųjį televizorių už pakankamai nedidelę kainą, bet argi kyla ranka atnaujinti savo senesnį televizorių ir pirkti naują, išmanųjį, kai televizijos populiarumas galimai mažėja, o ir vis dažniau iš draugų ar pažįstamų galime išgirsti frazę „nėra ką žiūrėti“, „nieko gero nerodo“ ir pan.? Šiandien savo skaitytojams siūlome tikrai naudingą ir ateičiai pasiruošusį daiktą - net galingą, net 8K rezoliuciją palaikantį išmanų televizoriaus priedėlį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4WIHTBZF, „AX9 DB” išmaniąją Android TV dėžutę galite įsigyti vos už 42,33 euro. Į šią kainą įskaičiuotas ir greitas pristatymas iš Čekijos sandėlio, tad tikrai išvengsite bet kokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „AX9 DB”

„AX9 DB” iš visų jėgų stengiasi pabrėžti, kad nėra tik dar viena juoda dėžutė ir tai matoma net iš jos dizaino. Ji nudažyta šviesiai pilka spalva, o korpusas yra tokios formos, kad galėtų tilpti bet kur ant televizoriaus staliuko ar bet kurioje kitoje vietoje.

Didžiausias „AX9 DB” privalumas - didelė galia. Kompanija giriasi „Amlogic S905X3-B” keturių branduolių procesoriumi, „ARM G31 MP2 GPU” grafikos plokšte ir 4GB RAM atmintimi. Toks komplektas gal neatrodo įspūdingai išmaniųjų telefonų kontekste, tačiau išmaniųjų TV dėžučių rinkoje tai yra vienas stipriausių komplektų.

Android 9 operacinė sistema leis atsisiųsti daugybe aplikacijų ar net žaidimų, kurie galėtų išnaudoti šiuos pajėgumus. Tačiau kur kas svarbiau, kad galingi parametrai „AX9 DB” leis atkurti net iki 8K rezoliuciją, kuria dar negali pasigirti nė vienas mūsų namuose esantis televizorius. Visgi tai nereiškia, jog perkame orą - priedėlis leis 4K raiška žiūrėti „YouTube” ir kitas vaizdo transliavimo platformas bei tai darys vaizdą pagerindamas HDR technologija, o ne tiesiog bukai prisidengs didelės raiškos palaikymu, ką daro kitos konkuruojančios TV dėžutės.

Internetą priedėliui galite suteikti tiesiog įkišę Ethernet laidą arba prijungę prie Wi-Fi tinklo. Kompanija dėjo labai daug pastangų, kad belaidis internetas veiktų kaip įmanoma sparčiau ir greičiau, todėl įmontavo premium klasės „W-Fi ac” mikroschemą, gebančią išnaudoti net ir gigabitinį greitį suteikti galintį 5GHz dažnį. Juk nieko nėra blogiau už stringantį transliuojamą filmą, tiesa?

Be to, nebūtina filmų ar serialų transliuoti - juos galite senuoju geruoju būdu atsisiųsti į USB atmintuką ir prijungti prie „AX9 DB”. Jis turi dvi USB jungtis, kurių viena yra itin sparti USB 3.0, tad gali nuskaityti net ir didžiausios raiškos vaizdo turinį. Iš lizdų dar galima paminėti AV, atminties kortelių, HDMI, Ethernet ir optinę jungtis.

„AX9 DB”, atsisiuntus „VLC” programėlę, palaikys turbūt visų įmanomų formatų filmus, tad juos siunčiantis nereikės baimintis. Taip pat priedėlis palaiko vaizdo transliavimo iš išmaniojo telefono į televizorių vienu mygtuko paspaudimu technologiją, tad vaizdo turinio peržiūra taps vienu sklandžiu ir universaliu malonumu.

Kam dar gali praversti tokia dėžutė? Jei jau seniai svarstote, kad televizijos tiekėjui mokate per daug, rekomenduojame pasinaudoti IPTV paslaugomis. Ji siūlo ne tik visus tuos pačius kanalus, bet ir daugumą mokamų, HD raiškos kanalų už kainą, prilygstančią riestainio skylutei.

Pakuotėje „AX9 DB” atkeliauja ne tik su HDMI laidu, bet ir su patogiu nuotolinio valdymo pulteliu, kurį perprasti galės net ir nieko bendra su technologijomis neturėjęs žmogus.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4WIHTBZF, „AX9 DB” išmaniąją Android TV dėžutę galite įsigyti vos už 42,33 euro. Į šią kainą įskaičiuotas ir greitas pristatymas iš Čekijos sandėlio, tad tikrai išvengsite bet kokių papildomų mokesčių. Pernelyg nedelskite - tokios galingos televizoriaus dėžutės ant kelio nesimėto.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-09-28, 10:39

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

VIRGINIJUS JURKUS

Pirkau dabar priedėlį, tik šio straipsnio autorius, vis dėlto, nepaminėjo, kad atsisiųsti kainuoja. Įdomu tai, kad jei norima siuntinį gauti per 5 dienas, kainuos apie 4€, o jeigu iki 7dienų, kainuos virš 7€. Tada atminusuoja 3'82€ ir sumokama dar virš 60€urocentų. Atrodytų nemažina ką, bet aš mėgstu tikslumą🤗

Eduardas

Nesuprantau ką parduodate ? Tekstas kaip eilėraštis, bet kam reikalingas tas priedėlis ?

To Gedas

Na to priedėlio panašu,kad ne tavo televizoriui reikėtų,bet tau pačiam. Gal proto įgautum.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas