Televizorius – išmanių namų valdymo centras: įrenginių valdymas toli gražu ne viskas, ką šiais laikais gali pasiūlyti išmanūs televizoriai

Pranešimas spaudai

2024-06-26, 19:54

0 komentarų

Ar žinojote, kad per televizorių galite išjungti ar įjungti skalbyklę ar indaplovę? Anot „Samsung Electronics Baltics“ produktų eksperto Tomo Alešiūno, išmanių įrenginių valdymas toli gražu ne viskas, ką šiais laikais gali pasiūlyti išmanūs televizoriai.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Televizorius – išmanių namų valdymo centras: įrenginių valdymas toli gražu ne viskas, ką šiais laikais gali pasiūlyti išmanūs televizoriai

Specialistas atskleidžia penkias išmaniojo televizoriaus funkcijas, kurios galėtų palengvinti kiekvieno kasdienybę.

Televizorius – centralizuota namų valdymo sistema

Savo namų įrenginius prijungę prie išmaniuosiuose televizoriuose esančios „SmartThings“ funkcijos, juos valdyti galėsite tiesiog sėdėdami ant sofos.

„Pavyzdžiui, balso komandomis per televizorių galite valdyti garso kolonėles, apšvietimą, įjungti arba išjungti kondicionierių, skalbimo mašiną ar džiovyklę“, – sako T. Alešiūnas.

Pasak specialisto, išmaniuosius daiktų interneto įrenginius galite dar paprasčiau stebėti ir valdyti įsidiegę 3D žemėlapio funkciją. Jos pagalba visus namuose esančius išmaniuosius daiktus matysite vienoje vietoje.

Užtikrina saugumą

Dar viena patogi funkcija, kurią užtikrina išmanieji televizoriai – patogus apsaugos kamerų stebėjimas.

T. Alešiūno teigimu, per televizoriaus ekraną galite ne tik patogiai stebėti tiesioginį vaizdą, kurį transliuoja jūsų kameros – į televizorių taip pat gausite pranešimus, jeigu prie jūsų durų bus užfiksuotas judėjimas.

Išmaniosios TV platformos

Šiuolaikiniai išmanieji televizoriai turi integruotas pramoginio turinio platformas, tokias kaip „Samsung Smart Hub“, „Google TV“, ar „Amazon Fire TV“. Pasak produktų eksperto, šių platformų pagalba lengvai pasieksite daugybę kiekvieno skoniui tinkamų turinio programų: pradedant serialais ir baigiant koncertais ar sporto varžybomis.

Be to, savo televizorių susiejus su išmaniaisiais garsiakalbiais, sukursite nepamirštamą žiūrėjimo patirtį. Prie televizoriaus prijungti garsiakalbiai prisitaiko prie aplinkos skleidžiamo garso: jeigu reikia – automatiškai pasigarsina ar patildo garso stiprumą.

Ryšio centras

Televizorius gali būti ir labai patogi bendravimo priemonė. Pavyzdžiui, kai kurie išmanieji televizoriai palaiko vaizdo skambučių funkcijas, leidžiančias skambinti ir priimti vaizdo skambučius tiesiai per televizoriaus ekraną.

„Ši funkcija itin patogi ne tik palaikant artimus santykius ir ryšius su šeimos nariais, bet ir dalyvaujant virtualiuose darbo susitikimuose“, – tvirtina T. Alešiūnas.

Energijos valdymas

Dar viena svarbi ir patogi funkcija, kurią galite valdyti televizoriumi – energijos taupymas.

Su AI Energy Mode“ nenaudojamus įrenginius galėsite išjungti naudojant televizoriaus pultelį. Be to, kai kurie išmanieji televizoriai gali rodyti prijungtų įrenginių energijos sąnaudas, o tai padeda valdyti ir sumažinti energijos suvartojimą, taip prisidedant prie tvaresnės kasdienybės, – sako T. Alešiūnas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas