„Kena: Bridge of Spirits“ nukeliamas į kitus metus

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-14
„Kena: Bridge of Spirits“ nukeliamas į kitus metus
0 Pasidalinimai
63 Peržiūros

Per „Playstation 5“ pristatymą buvo pranešta apie dar vieną unikalų projektą, tai yra „Kena: Bridge of Spirits“. Tai veiksmo/nuotykių žaidimas, kuriame yra leidžiama valdyti daugybę mistinių gyvūnų arba dar kitaip vadinamų dvasių. Animacinio stiliaus projektas, turėjo pasirodyti kartu su naująja „Sony“ konsole, tačiau kaip suprantama, tai neįvyks. Jis bus išleistas šiek tiek ramesniu laikotarpiu, o ne tą pačią dieną kaip ir „Playstation 5“ konsolė. Na to priežastis puikiai suprantama, nes tuo metu pasirodys „Marvel‘s Spiderman: Miles Morales“, „Ratchet & Clank: Rift Apart“ bei nemažai ir kitų didžiųjų studijų projektų, o beveik niekam nežinomas mažos studijos projektas gali likti pamirštas ar nepastebėtas.

Dar visai nesenai kūrėjai pasidalino šia žinia. Pirmiausia, studija „The Ember Lab“ pasidalino tuo, kad jiems labai padeda milžiniškas fanų palaikymas, tačiau 2020 metai yra nedėkingi šiam projektui (na kaip ir daugeliui) ir beveik visi darbuotojai buvo priversti dirbti iš namų, o tai ženkliai sulėtino kūrimo procesą. Kaip teigia kūrėjai, šis sprendimas buvo priimtas labai lengvai, dėl to, kad papildomas laikas leis užbaigti ir atblizginti „Kena: Bridge of Spirits“ iki smulkmenų. Mano manymu yra geriau pamatyti finalinį produktą, o ne laukti įvairių pataisymų su atnaujinimais.

Be to, tai nėra didžiausia problema, nes „Playstation“ gerbėjai sulauks tikrai puikių ir daug žadančių projektų konsolės išleidimo dieną. O ir „Kena“ atidėjimas nebus toks ilgas, nes greičiausiai žaidimas pasirodys jau kitų metų pirmą ketvirtį, tai yra trimis mėnesiais vėliau nei planuota. Beje, visiems tiems, kurie nusipirks „Playstation 4“ versiją, nemokamai bus atnaujinta versija, skirta ir „Playstation 5“ konsolei.

Žaidimo atidėjimas neturėtų būti didžiulė problema visiems konsolių savininkams, o ypač „The Ember Lab“. Studija gali iš to tik laimėti, nes tuomet dauguma jau turės naująsias konsoles ir tikriausiai jau bus pražaidę pagrindinius „PS 5“ išleidimo dienos žaidimus ir tai suteiks naujai studija daugiau erdvės kvėpuoti ir susirasti naujų fanų.


Parašyti komentarą