Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apex Legends” žaidimo kūrėjai nemažina apsukų: jau rengia planus keturiems sezonams į priekį

„Apex Legends” žaidimo kūrėjai nemažina apsukų: jau rengia planus keturiems sezonams į priekį

Rokas Gaidys

2021-04-07, 14:50

Prieš daugiau nei dvejus metus startavo „Respawn“ ir „Electronic Arts“ bendras projektas „Apex Legends“, bet ir praėjus keliems metams jis atrodo vis geriau dėl nuolatinių atnaujinimų. Kūrėjai atlieka grandiozinius pasikeitimus vidutiniškai kas tris mėnesius ir kiekvienas iš jų prideda po naują herojų. Šiuo metu jis yra aštuntajame sezone pavadinimu „Mayhem“, kuriame debiutavo ir naujasis čempionas bei sprogmenų specialistas „Fuse“. Bet visi šie atnaujinimai neapsiriboja tik naujais veikėjais, nes taip pat yra pridedama ir papildomo turinio.

Apex-Legends

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Respawn“ sugebėjo išlaikyti daugelio žaidėjų dėmesį jau kurį laiką, bet dabar daugelis iš jų pradeda svarstyti ar kūrėjai sugebės ir toliau demonstruoti tokį atkaklumą. Panašu, kad taip, nes praėjusį penktadienį žaidimo režisierius C. Grenier pranešė, kad jie labai rimtai žiūri į projekto ateitį ir tikrai nepritrūks turinio greitu metu. Pasak jo, „Apex Legends“ jau dabar turi planų dar keturiems sezonams į priekį, o tai reiškia, kad dabartinių idėjų užteks iki kitų metų pradžios. Jų planuose šiuo metu yra net keturi nauji herojai, kurie bus pridėti į žaidimą palaipsniui.

apex_legends_screenshot_season8

Žinoma, kad tai nereiškia, kad visi jie bus pridėti iš karto, tačiau jeigu „Respawn“ planuoja išleisti naujokus, tai reiškia, kad jie greičiausiai dar net nėra iki galo sukurti ir jų savybės vis dar yra derinamos. Pasak C. Grenier, veikėjų dizainas dažniausiai yra padaromas iš anksto tam, kad rašytojai ir kiti kūrėjai turėtų užtektinai laiko pilnai apipavidalinti naują legendą.

9f7v1gbxwqh41

Tiesa, kad dabar dar nėra daug informacijos apie naujus keturis herojus, bet „Respawn“ jau prieš kurį laiką atskleidė, kad devintajame sezone bus daugiausiai dėmesio skirta „Titanfall“ turiniui. Tiksliau, bus pridėtas „Blisk“ iš pastarojo žaidimo ir panašu, kad jis galės išsikviesti savąjį titaną, o tai tikrai suteiks daugiau unikalumo žaidime. Paskutiniu metu „Apex Legends“ užfiksavo nemažą naujų žaidėjų augimą ir pagrindinė to priežastis yra dar pernai pasirodžiusi „Steam“ ir dar kovą „Switch“ versija. Ateityje šis skaičius turėtų tik didėti, nes jau dabar yra žinoma, kad mobilioji versija taip pat yra jau kuriama.

Apex Legends“ yra prieinamas asmeninių kompiuterių, „Playstation 4“, „Xbox One“ ir „Nintendo Switch“ savininkams

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas