Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Domitės „Blizzard“ naujovėmis? Sužinokite ką bus galima pamatyti virtualiame šių metų „BlizzCon“

Domitės „Blizzard“ naujovėmis? Sužinokite ką bus galima pamatyti virtualiame šių metų „BlizzCon“

Rokas Gaidys

2021-02-12, 14:25

Dar 2005-tais metais pirmą kartą įvyko „BlizzCon“- „Blizzard“ žaidimų ir kūrėjų šventė. Kiekvienais metais ištikimiausi fanai jos metu su nekantrumu laukia naujausių žaidimų ar kito turinio pristatymo. Be to, šiame renginyje vienu metu vyksta daugybė pačių įmonės darbuotojų pristatymų ir pasakojimų apie tai kas vyksta žaidimų kūrimo proceso užkulisiuose. Šie metai yra ypatingi, tačiau nedrąsu sakyti, kad iš gerosios pusės, nes dabar „BlizzCon“ vyks nuotoliniu būdu, o tai reiškia, kad visi norintys bet kuriame pasaulio krašte galės jį stebėti neišeidami iš namų.

virtual-blizzcon-event-coming-in-early-2021_nf1w

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Blizzard“ suteikė galimybę pamatyti, tai kas bus pristatoma kitą savaitgalį per „BlizzCon 2021“. Iš pagrindinės parodos dalies galima tikėtis, kad bus pristatyti naujausi „World of Warcraft“, „Overwatch“ ir kitų pagrindinių žaidimų pokyčiai. Lietuvos laiku paroda prasidės vidurnaktį iš penktadienio, tai yra vasario 19-tos į šeštadienį. Per pirmąją valandą bus parodyti pagrindinių projektų pristatymai, o po to jau bus skirta laiko kiekvienam iš jų atskirai.

xkWsLGFb5BcHoERUDMtZ9b-1-1

Panašu, kad pirmiausia bus pristatinėjami „World of Warcraft“ ir „Diablo“ bei jų laukiantys atnaujinimai. Galbūt bus kalbama apie daugelio su nekantrumu laukiamą „Diablo 4“, nepaisant to, kad jis 2021-aisiais nepasirodys. Po to bus suteikiama išsamesnė informacija apie „Hearthstone“ gyvame žaidimo naujovių demonstravime. Panašu, kad pabaigai jie pasiliks dar vieną laukiamą naujieną, tai yra „Overwatch 2“, kuris pirmą kartą buvo pristatytas prieš beveik 1,5 metų, tačiau iki šiol nėra jokios papildomos informacijos apie jį.

5tH5vaSdTMWseU9qX5BqaG

Tiesa, visi tie, kas tikisi didelių pranešimų susijusių su „Overwatch 2“ ir „Diablo 4“, deja, bet turiu blogų žinių. Pirminiais duomenimis, abiejų projektų išleidimo data yra nukelta, todėl nėra realu ją išgirsti vasario 19-20 dienomis. Paskutiniu metu „Overwatch“ nesulaukia didesnio atnaujinimo ir yra ne maža tikimybė, kad visas „BlizzCon 2021“ taps nusivylimu visai bendruomenei, o galbūt bus priešingai ir „Blizzard“ iš tiesų pristatys kažką kvapą gniaužiančio. Į visus šiuos klausimus bus atsakyta jau ateinantį savaitgalį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas