Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nauji vėjai „BioWare“ studijoje? Oficialiai pristatytas naujasis jos vadovas

Nauji vėjai „BioWare“ studijoje? Oficialiai pristatytas naujasis jos vadovas

Rokas Gaidys

2021-06-15, 11:25

Turbūt viena iš žinomiausių „Electronic Arts“ dukterinių studijų pernai išgyveno rimtus pasikeitimus, kai ją paliko jos vadovas C. Hudson. Žmogus, kuris buvo atsakingas už tokių franšizių tokių kaip „Mass Effect“ ar „Dragon Age“ kūrimą po daugiau nei dvidešimties metų nusprendė pradėti dirbti atskirai. Tiesa, gali būti, kad šį spendimą lėmė ir du paskutinieji žaidimai, tai yra „Mass Effect: Andromeda“ ir „Anthem“, kurie, kaip čia gražiai pasakius, nebuvo labai pasisekę.

460996-Mass_Effect_Andromeda-Bioware-EA-video_games

Žodžiu, dabar „BioWare“ turi naują vadovą Gary McKay, kuris laikinai vadovavo nuo C. Hudson pasitraukimo pernai. Prieš tai jis dirbo su „Dragon Age“ franšize kaip prodiuseris, tačiau dar pernai buvo paaukštintas iki studijos plėtros vadovo. Pats McKay karjerą vaizdo žaidimuose pradėjo dar 1998, o pirmasis jo projektas buvo „Electronic Arts“ franšizė „FIFA“. Po to jis dirbo su kitų studijų, tokių kaip „Navigator Games“, „Roadhouse Interactive“ ir kitų projektais.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

bioware-testing-new-storytelling-approach-for-games-like-anthem-dragon-age

Jis pats interviu metu teigia, kad studija ir toliau visą dėmesį bus sutelkusi į tuos žaidimus, kurie ją ir išpopuliarino, tiksliau, aukštos kokybės konsolių ir asmeninių kompiuterių „RPG“ žanro projektus su įsimintinomis istorijomis bei išskirtiniais veikėjais. Pasak jo, dabar jie visą dėmesį skirs naujoms „Mass Effect“ ir „Dragon Age“ dalimis bei dešimtajam „Star Wars: The Old Republic“ gimtadieniui. Pastaroji žinia buvo šiek tiek netikėta, bet gali būti, kad jubiliejaus proga studija pristatys naują „Žvaigždžių Karų“ žaidimą.

Komentuodamas šiuos spendimus „Electronic Arts“ vadovas Andrew Wilson teigia, kad jie yra užtikrinti, kad su „BioWare“ viskas bus gerai. Šiuo metu nėra daug žinoma apie naujausius jų projektus „Dragon Age 4“ ir „Mass Effect“, tačiau ši situacija gali pasikeisti jau birželį per planuojamą „EA Play Live“ renginį birželį. Tuo tarpu jau buvęs „BioWare“ vadovas C. Hudson dar neatskleidė su kokiu nauju žaidimu jis dirba, tačiau galima suprasti, kad jis iš šios industrijos nepasitraukė.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas