Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Neturite ką žaisti su draugais? Puikiai žinomas žaidimas netrukus suteiks tokią galimybę

Neturite ką žaisti su draugais? Puikiai žinomas žaidimas netrukus suteiks tokią galimybę

Rokas Gaidys

2021-02-23, 16:00

Dar pernai pasirodė trečioji „Watch Dogs“ dalis „Legion“, kurioje žaidėjams yra suteikiama proga sugrąžinti hakerių grupės „DedSec“ gerą vardą. Pats projektas yra skirtas vienam žaidėjui, bet panašu, kad kūrėjai jau kurį laiką dirbo su „multiplayer“ režimu ir dabar jie paskelbė, kad jau labai greitai jis pasirodys. Taip pat nėra svarbu ar jį žaidžiate su konsole ar asmeniniu kompiuteriu, nes šis režimas pasirodys jau kovo pradžioje visiems.

https___cdn.cnn.com_cnnnext_dam_assets_201028124607-01-watch-dogs-legion-game

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Visas „multiplayer“ dalinsis į kelis skirtingus režimus. Pirmajame bus galima tiesiog laisvai naršyti futuristiniame Londone kartu su draugais. Taip pat bus vadinamosios „co-op“ misijos, kurias galės žaisti nuo dviejų iki keturių žaidėjų. Na, o tiems, kurie norės daugiau veiksmo bus pridėtas „PvP“, kuriame bus galima kovoti su kitais „Watch Dogs: Legion“ savininkais „Spiderbot“ arenoje. Kiekviename režime bus galima kelti lygiu bei ranką, na kaip ir daugumoje kitų internetinių vaizdo žaidimų.

watchdogs_legion-1280x600

Taip pat, kaip jau galima suprasti, kad bus pridėta vadinamoji „Season Pass“ sistema, kurioje už papildomus pinigus bus galima gauti įvairaus turinio. Visi jos pirkėjai gaus papildomas dvi istorijos misijas jau kovo 9-tą dieną, tai yra „Guardian Protocol“ ir „Not in Our Name“. Panašu, kad tai nebus visi atnaujinimai šiais metais, nes „Ubisoft“ yra pasiryžę per visus šiuos metus pridėti dar daugiau „PvP“, „co-op“ režimų ir net naujų veikėjų.

Watch-Dogs-Legion-review-scaled

Smagu matyti, kad visi, kuriems patiko „Watch Dogs: Legion“ turės progą dar kartą į jį sugrįžti ne tik dėl to, kad greitai pasirodys „multiplayer“ režimas, bet ir dėl to, kad bus galima atrasti kažką naujo. Greičiausiai būtų užtekę tiesiog galimybės naršyti po pasaulį, bet papildomos misijos ir internetinis režimas, kuriame galima žaisti su draugais tik dar labiau pagerino situaciją. Tiesa, nėra aišku kaip gerai visi nauji „multiplayer“ atnaujinimai veiks ir ar juose nebus sisteminių klaidų, bet faktas, kad „Ubisoft“ dar vis nepamiršo šio rudens hito išlieka.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas