„Sony“ pristato garso projektorių „HT-A3000“ su erdvinio garso technologija „360 Spatial Sound“

„Sony“ pristato garso projektorių „HT-A3000“ su erdvinio garso technologija „360 Spatial Audio“, kuris gali patenkinti įvairius vartotojų poreikius ir leidžia atsidurti mėgiamų filmų ar muzikos apsuptyje. „Sony Europe“ taip pat praneša, kad rinkoje netrukus pasirodys ilgai lauktas garso projektorius „HT-A5000“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Sony“ pristato garso projektorių „HT-A3000“ su erdvinio garso technologija „360 Spatial Sound“

Naujasis garso projektorius „HT-A3000“ atkuria 3.1 kanalo standarto garsą, kurį generuoja trys į priekį nukreipti garsiakalbiai, įskaitant centrinę kolonėlę dialogams perteikti, bei dvigubą žemų dažnių garsiakalbį gilaus garso efektams sustiprinti. Pasitelkus technologijas „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“, sukuriamas erdvinio garso įspūdis, TV žiūrovui leidžiantis be apribojimų patirti „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ garso efektus.

„360 Spatial Sound Mapping“

Naudojant „HT-A3000“ kartu su dviem belaidžiais galinių garsiakalbių modeliais „SA-RS5“ arba „SA-RS3S“, įgalinama novatoriška „Sony“ garso technologija „360 Spatial Sound Mapping“, sukurianti įvairiomis kryptimis ir įvairiu atstumu sklindančių garso bangų įspūdį. Tam panaudojami projektoriuje integruoti mikrofonai, kurie nustato patalpos parametrus ir projektoriaus bei galinių kolonėlių padėtį, bei pagal tai išdėsto virtualius garsiakalbius. Taip visa patalpa užpildoma garsu, o joje esantys žmonės gali patirti tikro erdvinio garso įspūdį.

Papildomi garsiakalbiai pagal poreikį

Kartu su naujuoju „Sony“ garso projektoriumi galima komplektuoti atskirą belaidę žemų dažnių kolonėlę, kuri visai garso sistemai suteiks daugiau galios. Šiam projektoriui siūlomi du žemų dažnių kolonėlių modeliai – „SA-SW5“, kuri turi 18 cm skersmens garsiakalbį ir generuoja 300 W galios garsą, bei modelį „SA-SW3“, turintį 16 cm skersmens 200 W garso galios garsiakalbį.

Šią komplektaciją papildžius belaidėmis galinėmis kolonėlėmis „SA-RS5“ su integruota baterija, kurios bendrą sistemos galią papildo 180 W galia, namų aplinkoje galima išgauti visavertį erdvinio garso įspūdį. Su šiuo garso projektoriumi taip pat galima komplektuoti 100 W galios belaidžių galinių kolonėlių modelį „SA-RS3S“.

Geriausia su „Sony“ televizoriais

Naudojant garso projektorių „HT-A3000“ su suderinamu „BRAVIA XR“ serijos televizoriumi, namų kino teatro patyrimui galima suteikti naują kokybinį lygmenį. Pasitelkus „Acoustic Center Sync“ funkciją, garso projektorius ir televizorius veikia kaip centrinis garsiakalbis, o ekrano vaizdas ir garsas idealiai sutapatinami taip užtikrinant dar labiau įtraukiančią patirtį.

Suderinimo funkcija veikia ir su „360 Spatial Sound Mapping“ technologija bei padeda tiksliau perteikti filmo scenų dialogus ir kurti erdvės įspūdį.

Pritaikyta klausytis mėgiamos muzikos

Naujasis „HT-A3000“ patenkins ir muzikos gerbėjų poreikius – jis palaiko „360 Reality Audio“ standartą, kuris klausytojui padeda pasijusti tarytum gyvame koncerte ar įrašų studijoje. Šis standartas veikia su tokiomis interneto muzikos platformomis kaip „Amazon Music HD“, „nugs.net“ ir „TIDAL“.

Per šį „Sony“ garso projektorių galima paprastai naudotis ir tokioms interneto muzikos platformomis kaip „Spotify“ bei belaidžiu būdu per „Chromecast“, „Spotify Connect“ ar „Apple AirPlay 2“ leisti muziką iš savo telefono ar kito įrenginio.

Panaudotos garso pagerinimo technologijos, įskaitant „DSEE Extreme“ su dirbtinio intelekto algoritmu „Edge-AI“, realiuoju laiku atstato suglaudinto muzikos signalo kokybę ir suteikia galimybę išgirsti aukštus dažnius, kurie dažniausiai prarandami glaudinimo proceso metu.

Valdymas, dizainas, sąsajos

„Sony“ garso projektorius palaiko „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“, todėl jį galima prijungti prie išmanių namų sistemos ir įvairias funkcijas valdyti balso komandomis.

Projektoriaus korpusas išsiskiria solidžiu ir kokybišku dizainu, o vientiso bloko su nugludintais kraštais konstrukcija yra pakankamai universali, kad pritaptų pačiose įvairiausiose aplinkose.

„HT-A3000“ galima pradėti naudoti vos išpakavus – tereikia jį prie televizoriaus prijungti per „HDMI eARC“ jungtį. Jis taip pat aprūpintas USB, optine, HDMI išėjimo ir „S-CENTER“ išėjimo jungtimis, kurios leis sukurti bet kurios konfigūracijos erdvinio garso sistemą.

Kaina ir pasirodymo data

„HT-A3000“ Europos rinkoje pasirodys 2022 m. spalio mėn., jo rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 699 eurus.

„Sony“ garso projektorių „HT-A5000“ bus galima įsigyti ir Europoje

„Sony“ patvirtino, kad Europoje pasirodys itin laukiamas jos garso projektorius „HT-A5000“. Tai 5.1.2 kanalo sistema, palaikanti „Dolby Atmos“, „DTS:X“ ir tokias „Sony“ pažangias garso technologijas kaip „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“. Šis projektorius parūpintas „360 Spatial Sound Mapping“ technologija ir gali būti komplektuojamas su galinėmis kolonėlėmis „SA-RS5“ arba „SA-RS3S“.

„HT-A5000“ Europos rinkoje pasirodys 2022 m. spalio mėn., jo rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 999 eurus.

„Sony“ belaides galines kolonėles „SA-RS5“ jau galima įsigyti šiuo metu, jų pardavimo kaina siekia apie 799 eurus. Belaidės galinės kolonėlės „SA-RS3S“ taip pat jau prekyboje, jų kaina siekia apie 499 eurus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas