Transportas

Automobilių rinkoje bręsta netikėta partnerystė: Vokietijos automobilių milžinė ketina bendradarbiauti su Kinijos technologijų gigante

Automobilių rinka keičiasi, o didžiausi pokyčiai fiksuojama per pastaruosius keletą metų. Rinkoje vis didėja elektromobilių pasirinkimas, gamintojai siekia pasiūlyti vis įdomesnius modelius. Žinoma, vis didesnis dėmesys skiriamas ir transporto priemonėse naudojamai programinei įrangai.

Automobilių rinkoje bręsta netikėta partnerystė: Vokietijos automobilių milžinė ketina bendradarbiauti su Kinijos technologijų gigante

„Financial Times“ šaltinių teigimu, „Volkswagen“ derasi su „Huawei“, kad Kinijoje parduodamuose automobiliuose būtų įdiegta „HarmonyOS“ operacinė sistema.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Atsižvelgiant į tai, kad Kinijos vartotojai labai palankiai vertina savo gamybos technologijas ir turint omenyje VW programinės įrangos problemas, „Volkswagen“ yra daug prasmingiau siekti partnerystės su „Huawei“. Priešinga kryptimi žengę „Seres“ atsisakė „HarmonyOS“, skirtos „Android Auto“, savo automobiliuose, parduodamuose Europoje.

Įdomu tai, jog vieno šaltinio teigimu „Volkswagen“ neapribojo savo pasirinkimo vien ties „Huawei“. Pranešama, kad Vokietijos automobilių gamintojas apskritai ieško ilgalaikio partnerio Kinijoje, tačiau atrodo, jog „Huawei“ yra sąrašo viršuje, kadangi siekia sukurti „HarmonyOS“ ekosistemą.

„Volkswagen“ programinė įranga dažnai atsilieka nuo kitų elektromobilių konkurentų, ypač Kinijoje, kur elektromobilių rinka klesti ir yra konkurencinga.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas