Transportas

JAV elektromobilių rinkoje – visiškas „Tesla“ dominavimas: naujausia statistika atskleidžia neįtikėtiną bendrovės populiarumą

Automobilių rinka keičiasi. Visame pasaulyje vis labiau populiarėja elektrinės transporto priemonės, o tai atsispindi ir pardavimų ataskaitose. Apie didėjantį populiarumą liudija ir naujausios naujienos iš „Tesla“ stovyklos.

JAV elektromobilių rinkoje – visiškas „Tesla“ dominavimas: naujausia statistika atskleidžia neįtikėtiną bendrovės populiarumą

Panašu, kad „Tesla“ dominavo elektromobilių rinkoje JAV. Pirmąjį šių metų pusmetį bendrovė užėmė daugiau nei du trečdalius regiono rinkos dalies. Štai visos detalės.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Duomenys gauti iš „Kelley Blue Book“ ir jie atskleidė, kad Amerikos elektromobilių milžinas antrąjį šių metų ketvirtį pardavė 175 262 automobilius. Kitaip tariant, minėtuoju periodu pardavė net 59,3 proc. visų JAV elektromobilių.

Bendroje sumoje „Tesla“ pardavimai šiemet siekia 336 892 vienetus, o tai iš esmės sudaro 68,8 proc. JAV elektromobilių rinkos. Elonas Muskas net atsakė į šią žinutę, sakydamas, kad rinkos dalis yra 69 proc.

Pažymėtina, kad tai reiškia didelį 34,8 proc. augimą lyginant su ankstesnių metų antruoju ketvirčiu ir 29,7 proc. augimą lyginant su 2023 m. pirmuoju pusmečiu. Žvelgiant į skaičius, artimiausia automobilių gamintoja po „Tesla“ yra GM, kuri turėjo tik 6,5 procentų rinkos dalies. Taigi akivaizdu, kad „Tesla“ vis dar pirmauja JAV rinkoje, turėdama didžiulį atotrūkį nuo artimiausio konkurento.

Bendrovė taip pat yra pagrindinis žaidėjas pasauliniu mastu ir planuoja dar labiau plėstis. Indijoje ji nori įkurti gamyklą, kad prekiauti savo elektromobiliais. Tačiau nėra taip, kad ji visiškai neturėtų konkurentų. Anksčiau šiais metais BYD sumažino jų rinkos lyderystę ir aplenkė „Tesla“ Indonezijos rinkoje.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas